OpenCart 3 Pazarlama Araçları

OpenCart 3 Pazarlama Araçları

OpenCart 3 Pazarlama Araçları

Pazarlama bölümü OpenCart pano Eklemek ve oluşturduğunuz pazarlama kampanyaları izlemenize olanak sağlar. Gösterge tablosundan bölüme erişmek için Pazarlama alanına gidin , tıklayın ve Pazarlama, İştirakler, Kuponlar, Posta adlı alt menüleri göreceksiniz. Pazarlama üzerine tıklayın .

Göreceğiniz ilk bölüm Pazarlama Takibi olarak adlandırılmıştır Bu sayfada, eklediğiniz pazarlama kampanyalarını takip edebilir ve arayabilirsiniz. “İçeriğin Geleceği” adlı bir pazarlama kampanyası için bir örnek ekledik.

Kampanyalarınızı , ekranın sağ üst köşesindeki Yeni Ekle düğmesinden ekleyebilirsiniz (Seçenek 1) . Yeni pazarlama kampanyalarınızı oluşturmaya başladıktan sonra, Kampanya Adı, Tarih Eklendi ve İzleme Kodu’na göre arama yapabilirsiniz. Her kampanyanın ekranın sağ alt köşesindeki Düzenle düğmesini kullanarak ek düzenleme yapabilirsiniz (Seçenek 2) .

Yeni bir pazarlama kampanyası eklediğiniz bölümde, birkaç açık alanınız var. aladdin اون لاين

1. Kampanya Adı – yeni pazarlama kampanyanızın adını seçin (örneğimiz için “İçeriğin Geleceği” ni kullandık).

2. Kampanya Açıklaması – yeni pazarlama kampanyanızın açıklamasını yazın (örneğin, ana konu nedir, kullanacağınız hedefler ve yöntemler nelerdir).

3. İzleme Kodu – bu kod otomatik olarak oluşturulur, ancak alanı düzenleyebilir ve daha kolay izleme için özel bir numara seçebilirsiniz. Aşağıdaki URL’ler, girdiğiniz numarayla otomatik olarak güncellenecektir.

İzleme Kodları

Kampanyalarınızı takip etmek için, izleme kodu, her bir pazarlama kampanyasına yönlendiren URL’nin sonuna eklenir. Kodu web sitenizde seçtiğiniz bağlantıların her birine yerleştirebilirsiniz.

Web sitenizde veya başka bir çevrimiçi medya platformunda bir reklam kampanyası için banner oluştururken, yeni bir pazarlama kampanyası oluşturmanız gerekir. افضل الدوريات في العالم  Yeni kampanya, kaç tıklama aldığınızı ve nereden geldiğini takip etmek için izleme kodunu kampanyaya bağlantıya ekleyerek kullanılacaktır.

Örnek. Üç farklı medya platformunda reklam vermeye başlıyorsunuz. Her bir reklam için, reklamını yaptığınız her bir medya platformunun adıyla yeni bir pazarlama kampanyası eklemeniz gerekir. Bu şekilde, web sitelerinin her birinden kaç tıklama aldığınızı izlersiniz. Her bir pazarlama kampanyasının gömülü izleme koduyla bağlantı kurmanız yeterlidir.

Mağazanızda ihtiyacınız olan işlevselliği bulamazsanız, genellikle OpenCart Modüller sayfasında bulabilirsiniz. Eğer bunların hiç biri ile uğraşmak istemiyorsanız; Size indirimli olarak OpenCart E-ticaret Paketlerinden birini seçip, tüm işi bize bırakmanızı öneririz. Size harika bir web sitesi çıkarmak için çok çalışacağız. betobet

Sosyal Medyada Paylaş

Peki Siz Bu Konuda Ne Düşünüyorsunuz?