OpenCart 3 Para Birimi Ekleme

OpenCart 3 Para Birimi Ekleme

OpenCart 3 Para Birimi Ekleme

Para birimi bölümleri, mağaza önünde kullanmak için hangi para birimlerinin kullanılabileceğini seçmenizi sağlar. Varsayılan para birimi, tüm ürün fiyatlarını bu para biriminde gösterir. Para birimi tercihi, müşteri tarafından ön bürodaki herhangi bir sayfanın başlık bölümünde değiştirilebilir.

Video öğretici

Aşağıdaki mağazada, Euro, Pound ve ABD Doları’nı etkinleştirdik.

Mağazaya eklemek için bir para birimi hakkında aşağıdaki bilgilere ihtiyaç vardır:

  • Para Birimi Başlığı
  • Kod: Para biriminin ISO kodu. Para birimi kodları bu para birimi dönüştürücüsüne bakılabilir .
  • Symbol Left: Kodun soluna bir para birimi simgesi ekler.
  • Symbol Right: Kodun sağ tarafına bir para birimi sembolü ekler.
  • Ondalık Yerler: Mağaza önü fiyatında görüntülenen ondalık basamakların miktarı.
  • Değer: Varsayılan para birimi 1 değerine ayarlanacaktır. Her bir para birimi değeri bu değere göre olacaktır. ABD Doları 1,0 (varsayılan) olduğundan, Avro değerine dayanan değer için .81 olarak gösterilmektedir. OpenCart, mağaza önündeki para birimleri arasında geçiş yaptığında, bu yeni para birimindeki ürünlerin fiyatlarını hesaplamak için değer numarasını kullanır. Otomatik Güncelleme Para Birimi etkinse OpenCart, yerel ayarlar sekmesindeki para birimi değerlerini mağaza ayarları altında güncelleyecektir. Daha fazla bilgi için Ayarlar’ı ziyaret edin .
  • Durum: Mağaza önündeki para birimini etkinleştirir veya devre dışı bırakır.

Mağazanızda ihtiyacınız olan işlevselliği bulamazsanız, genellikle OpenCart Modüller sayfasında bulabilirsiniz. Eğer bunların hiç biri ile uğraşmak istemiyorsanız; Size indirimli olarak OpenCart E-ticaret Paketlerinden birini seçip, tüm işi bize bırakmanızı öneririz. Size harika bir web sitesi çıkarmak için çok çalışacağız. العاب ربح الجوائز حقيقية

Sosyal Medyada Paylaş

Peki Siz Bu Konuda Ne Düşünüyorsunuz?