OpenCart 3 Ortaklık Programı

OpenCart 3 Ortaklık Programı

Ortaklık Programı

OpenCart, mağazanıza ek trafik kazandırmak için bir ortaklık programı kurma fırsatı sunar. Bağlı kuruluşlar, trafiği veya satışları sitenize yönlendirdikleri her seferinde bir komisyon alacaklardır. Komisyonun% ‘si Satış> Satış Ortağı altında yönetimde ayarlanabilir.

Yeni bir ortaklık oluşturma

Yeni bir ortaklık oluşturmak için, Bağlı kuruluş sayfasındaki Ekle düğmesini tıklayabilirsiniz.

Genel sekmesi

İlk form, bağlı kuruluşla ilgili genel bilgi ister. Bu bilgiler doğrudan iştirakten e-posta yoluyla edinilebilir veya Ortak sayfasında bir form doldurduysa otomatik olarak eklenecektir:

Ödeme ayrıntıları sekmesi

Ödeme Ayrıntıları sekmesi, bağlı kuruluşa ödenecek komisyon ve ödeme yöntemlerini yapılandırır:

Bir kuruluşu düzenlemek

Ortaklık sayfasına her sayfanın altbilgi bölümündeki Ekstra> Satış Ortakları’ndan erişilebilir. Bağlı kuruluşun bu sayfayı kullanarak bir bağlı hesap oluşturması gerekecektir. Sayfadaki bir form, yönetici tarafındaki Genel ve Ödeme Ayrıntıları sekmelerinde görülen aynı alanları içerir. Bağlı kuruluş formu doldurduğunda, bağlı kuruluş bilgileri düzenlemek için Genel ve Ödeme sekmelerine doldurulur. Satış> Satış Ortakları altındaki “Düzenle” yi tıkladığınızda belirli ödeme veya genel satış ortağı bilgileri düzenlenir.

Bir kuruluşu onaylama

Bağlı kuruluş hesabını mağaza cephesinde oluşturduktan sonra, bağlı kuruluşun idarecinin İştirakler bölümünde yönetici tarafından onaylanması gerekecektir.

Mağazanızda ihtiyacınız olan işlevselliği bulamazsanız, genellikle OpenCart Modüller sayfasında bulabilirsiniz. Eğer bunların hiç biri ile uğraşmak istemiyorsanız; Size indirimli olarak OpenCart E-ticaret Paketlerinden birini seçip, tüm işi bize bırakmanızı öneririz. Size harika bir web sitesi çıkarmak için çok çalışacağız.

Sosyal Medyada Paylaş

Peki Siz Bu Konuda Ne Düşünüyorsunuz?