OpenCart 3 Mağaza Konumları

OpenCart 3 Mağaza Konumları

OpenCart 3 Mağaza Konumları 

E-Ticaret web sitenize bir veya daha fazla fiziksel mağaza eşlik ediyorsa, konum bilgilerini OpenCart sisteminize girebilirsiniz. Bu şekilde, web kullanıcılarının mağazanızı nerede bulacağını öğrenmek kolay olacaktır.

Video öğretici

Kontrol panelinden başlayarak Sistem> Yerelleştirme> Mağaza Konumunu tıklayın:

Fiziksel mağazalarınızla ilgili tüm bilgileri bulabileceğiniz Mağaza Konumları bölümünü açacaksınız Mağaza adı ve adresi olmak üzere iki ana alan vardır Mağazanızla ilgili ayrıntıları girdiğinizde, bu bölümde görünecektir. Belirli bir mağaza hakkındaki bilgileri düzenleme seçeneğiniz olacaktır .

Mağaza Yerleri

Yeni Ekle düğmesini tıklayarak başlayın:

Yer ayrıntılarını depola

Bir sonraki bölüm, fiziksel mağazanızla ilgili ayrıntılarla doldurmanız gereken tüm boş alanları ortaya çıkaracaktır. Zorunlu alanlar Mağaza Adı, Adres ve Telefon’dur.

Geocode – bu kod adresinizin coğrafi koordinatlarını kullanır. Örneğin, 103 Integer Rd gibi bir adres. Corona New Mexico 08219, Latitude 34.249772 ve Longitude -105.603535’e dönüştürülecek. Geocoding, işaretçinizi haritaya yerleştirmek için kullanılır.

Faks – varsa faks numaranızı girin.

Resim – Daha kolay tanımak için mağazanızın görüntüsünü veya logosunu yerleştirin.

Açılış Saatleri – mağazanızın açılış ve kapanış saatlerini listeleyin.

Yorum – müşterilerinizin bilmesini istediğiniz herhangi bir yorumu bırakın. Örneğin “Çekler kabul edilmedi.”

İletişim sayfasındaki mağaza yerinin gösterilmesi

Fiziksel mağazanızın ayrıntılarını girmeyi tamamladıktan sonra, Sistem> Ayarlar> Mağaza’ya gidin:

Aşağıya doğru kaydırın ve Mağaza Konumu adlı alanı göreceksiniz. Konumun Bize Ulaşın sayfanızda görünmesini istiyorsanız, tıklamayı tıklayarak konumunuzu etkinleştirin.

Yer şimdi etkin ve OpenCart web sitenizin İletişim sayfasında görünecektir.

Bir mağazanın ayrıntılarını kaldırmak isterseniz, sol taraftaki onaydan seçebilir ve sağ üst köşedeki Sil düğmesini tıklayabilirsiniz.

Mağazanızda ihtiyacınız olan işlevselliği bulamazsanız, genellikle OpenCart Modüller sayfasında bulabilirsiniz. Eğer bunların hiç biri ile uğraşmak istemiyorsanız; Size indirimli olarak OpenCart E-ticaret Paketlerinden birini seçip, tüm işi bize bırakmanızı öneririz. Size harika bir web sitesi çıkarmak için çok çalışacağız.

 

Sosyal Medyada Paylaş

Peki Siz Bu Konuda Ne Düşünüyorsunuz?