OpenCart 3 Kategori Veri Eklemek

Veri

OpenCart Nedir?

OpenCart 3, çevrimiçi satıcılar için ücretsiz açık kaynak kodlu bir e-ticaret platformudur. OpenCart, başarılı bir çevrimiçi mağaza oluşturmak için profesyonel ve güvenilir bir temel sağlar. Bu temel çok çeşitli kullanıcılara hitap ediyor; Kullanıcının kullanımı kolay bir arayüz arayan, deneyimli web geliştiricilerinden alışveriş yapanlara, ilk kez işlerini online olarak başlatmayı planlıyor. OpenCart, mağazanızın özelleştirilmesi konusunda sizi güçlü bir şekilde tutan çok sayıda özelliğe sahiptir. OpenCart’ın araçlarıyla, çevrimiçi mağazanızın en yüksek potansiyele sahip olmasına yardımcı olabilirsiniz.

OpenCart 3 Veri Ekleme

Veri sekmesi aşağıdaki veriler içindir:

  • Üst Kategori oluşturma : Kategoriler hiyerarşik yapıda düzenlenmiştir; Kategori listesinde kategori “Üst Kategori> Alt Kategorisi” olarak gösterilecektir. “Yok” seçilirse, oluşturulan kategori bir üst kategori olacaktır.
  • Filtreler : herhangi bir önceden oluşturulmuş ürün Filtrelerini bir kategoriye saptayabilirsiniz.
  • SEO anahtar kelime yapma: Arama motoru optimizasyonu için kategori url’ye dahil edilecek bir Anahtar kelimedir.
  • Görüntü Yükleme: Ürün sayfası için ana resmi ve ürün listeleri için küçük resim seçin veya yüklenir.
  • Sütunlar : Bu sayı Üst kategoriyi seçerken alt kategoriler görüntülenir ve denetlenir.
  • Durum : “etkin” Seçme sonucu mağaza önünde kategoriyi kamuya açık hale getirir. “Engelli” seçilmesi mağaza önünden kategoriyi gizler, ama yine de yönetimde düzenleme amaçlı kullanılabilir.

Mağazanızda ihtiyacınız olan işlevselliği bulamazsanız, genellikle OpenCart Modüller sayfasında bulabilirsiniz. Eğer bunların hiç biri ile uğraşmak istemiyorsanız; Size indirimli olarak OpenCart E-ticaret Paketlerinden birini seçip, tüm işi bize bırakmanızı öneririz. Size harika bir web sitesi çıkarmak için çok çalışacağız.

 

Sosyal Medyada Paylaş

Peki Siz Bu Konuda Ne Düşünüyorsunuz?