OpenCart 3 Kategori Tasarımı

kategori

OpenCart Nedir?

OpenCart, çevrimiçi satıcılar için ücretsiz açık kaynak kodlu bir e-ticaret platformudur. OpenCart, başarılı bir çevrimiçi mağaza oluşturmak için profesyonel ve güvenilir bir temel sağlar. Bu temel çok çeşitli kullanıcılara hitap ediyor; Kullanıcının kullanımı kolay bir arayüz arayan, deneyimli web geliştiricilerinden alışveriş yapanlara, ilk kez işlerini online olarak başlatmayı planlıyor. OpenCart, mağazanızın özelleştirilmesi konusunda sizi güçlü bir şekilde tutan çok sayıda özelliğe sahiptir. OpenCart’ın araçlarıyla, çevrimiçi mağazanızın en yüksek potansiyele sahip olmasına yardımcı olabilirsiniz.

Kategori

Kategori Tasarım sekmesi, “Düzen Geçersiz Kılma” özelliğinden oluşur. Bu özellikte, o sayfaya kategoriyi eklemek için ‘Hesap’ sayfası gibi bir düzeni geçersiz kılmayı seçebilirsiniz. 

Sağ üst köşedeki ‘Kaydet’ seçeneğine basmak, bilgileri Genel, Veri ve Tasarım sekmelerinde kaydeder ve ürün kategorisini kategori listesine ekler. Ürün kategorileri oluşturulduğunda, artık mağazaya ürün eklemeye hazırsınız.

Mağazanızda ihtiyacınız olan işlevselliği bulamazsanız, genellikle OpenCart Modüller sayfasında bulabilirsiniz. Eğer bunların hiç biri ile uğraşmak istemiyorsanız; Size indirimli olarak OpenCart E-ticaret Paketlerinden birini seçip, tüm işi bize bırakmanızı öneririz. Size harika bir web sitesi çıkarmak için çok çalışacağız.

Sosyal Medyada Paylaş

Peki Siz Bu Konuda Ne Düşünüyorsunuz?