OpenCart 3 Genel Kategori Bilgileri

Genel Kategori

OpenCart Nedir?

OpenCart, çevrimiçi satıcılar için ücretsiz açık kaynak kodlu bir e-ticaret platformudur. OpenCart, başarılı bir çevrimiçi mağaza oluşturmak için profesyonel ve güvenilir bir temel sağlar. Bu temel çok çeşitli kullanıcılara hitap ediyor; Kullanıcının kullanımı kolay bir arayüz arayan, deneyimli web geliştiricilerinden alışveriş yapanlara, ilk kez işlerini online olarak başlatmayı planlıyor. OpenCart, mağazanızın özelleştirilmesi konusunda sizi güçlü bir şekilde tutan çok sayıda özelliğe sahiptir. OpenCart’ın araçlarıyla, çevrimiçi mağazanızın en yüksek potansiyele sahip olmasına yardımcı olabilirsiniz.

OpenCart 3 Genel Kategori Bilgileri

Genel sekmesi ürün kategorisi ile ilgili temel bilgiler ister:

Kategori adı *
Açıklama Kategori sayfasında bu kategoriyi anlatacağımız Metin dükkanın mağaza önünde müşteriler tarafından görülebilmesini sağlar.
Meta Tag Başlık * Kategori adı tarayıcı etiket bölümünde gösterilmesini ve kolay erişilmesini sağlar.
Meta Tag Açıklama Kategorisi etiket arama motorlarına kategori sayfasını açıklamak için kullanılır.
Meta Tag Anahtar kelimeler Meta etiketi açıklamasına benzer, ancak ürünü tanımlamak için tek bir anahtar kelime için sorulur.
* Gerekli işlem

Mağazanızda ihtiyacınız olan işlevselliği bulamazsanız, genellikle OpenCart Modüller sayfasında bulabilirsiniz. Eğer bunların hiç biri ile uğraşmak istemiyorsanız; Size indirimli olarak OpenCart E-ticaret Paketlerinden birini seçip, tüm işi bize bırakmanızı öneririz. Size harika bir web sitesi çıkarmak için çok çalışacağız. betobet

 

Sosyal Medyada Paylaş

Peki Siz Bu Konuda Ne Düşünüyorsunuz?