OpenCart 3 İade Yönetimi

OpenCart 3 İade Yönetimi

OpenCart 3 İade Yönetimi

Yeni bir getiri ekleme

Satışlar> İadeler başlığı altındaki İade bölümü, mal iadelerini yönetmenizi sağlar. Ürüne manuel olarak girmeli ve yeni bir getiri oluşturmak için bilgi vermelisiniz. Yeni bir dönüş eklemek için, geri listenin sağ köşesindeki “Ekle” düğmesine tıklayın.

Dönüş detayları

İade Ayrıntılar sekmesini doldurmak, yeni bir getiri oluşturmanın ilk adımıdır. Bir dönüşü doldurmak için aşağıdaki ayrıntılar gereklidir:

  • Sipariş Kimliği : Döndürülmüş siparişin kimliği.
  • Sipariş Tarihi : siparişin yapıldığı tarih.
  • Müşteri
  • İsim
  • Soyadı
  • E-mail
  • Telefon

Ürünler

Ürünler bölümü, iade edilen ürün hakkında daha fazla bilgi ve neden iade edildiğini açıklar. Müşterinin iade ettiği ürünü manuel olarak girmeniz gerekecektir. “Apple” yazarak, mağazadaki tüm elma ürünlerini getirecek. Apple Cinema 30 “açılır listesinden seçildik ve” Model “alanı bizim için otomatik tamamlandı. Ayrıca miktarı, iade sebebini, ürünün açılıp açılmadığını, müşterinin yorumlarını, geri dönüşü de dahil edebilirsiniz. işlem (kredi gönderilen yayınlanan iade, değiştirme) ve geri dönüş durumu. dönüş durumu isimleri ilave edilebilir (bekleyen tam ürünlerin, bekleyen) geri durumları bölümü.

Bir dönüşü düzenleme

Müşteri tarafından gönderildiğinde, mal iadeleri otomatik olarak İade bölümüne eklenir. İade formu, alt kısmında Müşteri Hizmetleri altında İade sayfasında mağaza önünde yer almaktadır.

Bu formda doldurulmuş bilgiler Satışlar> İadeler’e kaydedilir. Müşterinin yukarıda girdiği alanlar, yönetimdeki dönüşü görüntülerken aynı alanlara dahil edilecektir. Geri dönüşün durumunu Bekleyen Ürünler, Beklemede veya Tamamlandı olarak düzenleyebilirsiniz. Durum yönetimde güncellendiğinde, müşteri siparişlerinin durumunu Mağaza ön tarafındaki Hesabım> “İade taleplerinizi görüntüleyin” altında görebilir.

 

Mağazanızda ihtiyacınız olan işlevselliği bulamazsanız, genellikle OpenCart Modüller sayfasında bulabilirsiniz. Eğer bunların hiç biri ile uğraşmak istemiyorsanız; Size indirimli olarak OpenCart E-ticaret Paketlerinden birini seçip, tüm işi bize bırakmanızı öneririz. Size harika bir web sitesi çıkarmak için çok çalışacağız.

 

Sosyal Medyada Paylaş

Peki Siz Bu Konuda Ne Düşünüyorsunuz?