OpenCart 3 Dosyalar

OpenCart 3 Dosyalar

OpenCart 3 Dosyalar

Bu bölüm yalnızca dijital ürünler satıyorsanız veya PDF Kullanıcı Kılavuzu veya benzeri bir yüklenebilir bileşen içeren ürünler için geçerlidir.

eni bir yükleme eklemek için, indirilebilir ürüne bir ad vermeniz, dosyayı yüklemeniz ve her bir müşteri için indirme sayısı için bir izin vermeniz gerekir. Maske seçeneği yöneticinin dosyayı farklı bir görünür dosya adı vermesine izin verir. İndirme bilgilerini göndermek ve kaydetmek için “Kaydet” e basın.

İndirme oluşturulduğunda, indirmenin dahil edileceği her bir ürüne manuel olarak eklenmelidir. Ürüne nasıl indirme ekleyeceğinizi öğrenmek için Bağlantılar’a bakın .

İndirilebilir dosya ürün sayfasında gösterilmeyecektir. Bu nedenle, müşterinin ürün sayfasında ürün açıklamasında indirme işlemini nasıl alacağını açıklamak iyi bir fikirdir. Satın alma işlemi tamamlandığında indirme işlemi müşteriye sağlanacaktır. İndirilebilir ürünlerini görüntülemek için “Hesabım”> “Siparişlerim”> “İndirmeler” i (aşağıda görüldüğü gibi) ziyaret etmeleri tavsiye edilmelidir.

 

Mağazanızda ihtiyacınız olan işlevselliği bulamazsanız, genellikle OpenCart Modüller sayfasında bulabilirsiniz. Eğer bunların hiç biri ile uğraşmak istemiyorsanız; Size indirimli olarak OpenCart E-ticaret Paketlerinden birini seçip, tüm işi bize bırakmanızı öneririz. Size harika bir web sitesi çıkarmak için çok çalışacağız.

Sosyal Medyada Paylaş

Peki Siz Bu Konuda Ne Düşünüyorsunuz?