OpenCart 3 Dil Ekleme

OpenCart 3 Dil Ekleme

OpenCart 3 Dil Ekleme

Dil

Dil bölümü, mağaza önündeki dilleri yönetmenizi sağlar. OpenCart kurulumdan sonra varsayılan dil olarak İngilizce sağlar. Siteye birden fazla dil eklemek için bir dil paketi yüklemeniz gerekir. Dil paketleri, Eklenti Dizini’nden edinilebilir OpenCart’a nasıl dil paketi ekleyeceğinizi öğrenmek için Birden çok dil ekleme konusuna bakın .


Video öğretici


Yeni dil paketi OpenCart deposuna zaten yüklüyse, yeni dil siteye Sistem -> Yerelleştirme -> Diller bölümünden eklenebilir. Basın   Yeni bir dil eklemek için sağ üst köşedeki düğme ekleyin. Doldurulması için aşağıdaki bilgilere ihtiyaç duyulacaktır.

 

Dil adı * Ekran dil adını OpenCart Store’a ayarlayın.
Kod * ISO dil kodu. W3Schools’un ISO kodlarının eksiksiz bir listesi vardır.
Yerel * Sitenin dilini otomatik olarak algılamak için tarayıcılar tarafından kullanılan kod.Yerel kodlar buradan görüntülenebilir .
durum Mağaza önündeki dili etkinleştirir veya devre dışı bırakır.
Sıralama düzeni Başlığın içinde birden çok dil arasında dilin konumunu belirler.

Mağazanızda ihtiyacınız olan işlevselliği bulamazsanız, genellikle OpenCart Modüller sayfasında bulabilirsiniz. Eğer bunların hiç biri ile uğraşmak istemiyorsanız; Size indirimli olarak OpenCart E-ticaret Paketlerinden birini seçip, tüm işi bize bırakmanızı öneririz. Size harika bir web sitesi çıkarmak için çok çalışacağız.

Sosyal Medyada Paylaş

Peki Siz Bu Konuda Ne Düşünüyorsunuz?