OpenCart 3 Afişler

OpenCart 3 Afişler

OpenCart 3 Afişler

Bannerlar, mağazanın mağazasında görüntülenen linkable resimler içeren resimlerdir. Müşterinin gözünü yakalamak ve onları mağazadaki özel ürünlere yönlendirmek için afişler kullanılabilir. Sistem> Tasarım> Afişler altındaki Afişler sayfası, pankartlarda görüntülenen resimleri ve bağlantıları özelleştirmenizi sağlar.

Modüllerde afiş kullanma

Modüller Carousel ve Bannerlar: bölüm iki modülleri için afişler kullanır. Bannerlar bölümü, bannerın hangi sayfa düzenini içereceğini ve konumunu belirler. Carousel modülü bir slayt gösterisi veya atlı karınca gibi davranır. Müşteri, bir dizi ürün görüntüsüne bakmak için bir oku tıklatabilir.

Tüm üretici logolarını görüntüleyen yeni bir atlıkarınca afişi oluşturmak isterseniz, Sistem> Tasarım> Afişler’e gidip “Ekle” yi tıklamanız gerekir. Daha sonra başvurmak için bir banner adıyla geldikten sonra, banner’a yeni bir simge eklemek için “Banner Ekle” yi tıklarsınız. Banner’a yeni bir simge eklemek için aşağıdaki alanlar gereklidir:

  • Başlık: Müşteri, fareyi simgenin üzerine getirdiğinde, başlık görüntülenir.
  • Bağlantı: Müşterinin, afişdeki simgeye tıklandığında yönlendirilecek sayfanın adresi. Bu durumda, resmi bir banner sayfasına bağlamak istersiniz. Bağlantının, bağlantının “www.store.com” bölümüne ihtiyacı yoktur.
  • Resim: Görüntü yöneticisini kullanarak bir görüntü ekleyin .

Banner’a gerektiği kadar afiş ekleyebilirsiniz. Modüller altında , “Üreticiler Banner” ı görüntülemek için Carousel’i düzenleyebilirsiniz. Aşağıdaki resim, Carousel’e, Üretici banner’ı atanmasından sonra ana sayfanın ekran görüntüsüdür. İdaresindeki Üreticiler banner’ına eklenen tüm üretici logoları mağaza önünde kaydırılabilir.

Afiş üzerindeki resimlere tıklayarak bağlantıları test etmeniz önerilir. Tıklamalar kullanıcıyı üretici konumuna yönlendirmezse, sayfa adresinin yönetimde doğru bir şekilde yazılıp yazılmadığını kontrol etmek için iki kez kontrol edin.

Mağazanızda ihtiyacınız olan işlevselliği bulamazsanız, genellikle OpenCart Modüller sayfasında bulabilirsiniz. Eğer bunların hiç biri ile uğraşmak istemiyorsanız; Size indirimli olarak OpenCart E-ticaret Paketlerinden birini seçip, tüm işi bize bırakmanızı öneririz. Size harika bir web sitesi çıkarmak için çok çalışacağız.

Sosyal Medyada Paylaş

Peki Siz Bu Konuda Ne Düşünüyorsunuz?