Opencart 2.3.0.2 Türkçe İndirime Ve Kurulum Detayları

Wg3VMY

Opencart 2.3.0.2 Türkçe

OpenCart 2.3.0.2 sürümü ile yeni güncellemeleri, hata düzeltmeleri ve özellikleri yanı sıra, çekirdek 5 yeni ödeme seçenekleri güncellendi. İşte en yeni ödeme seçenekleri!

  • Klarna
  • Card Connect
  • Divido
  • Pilibaba
  • Telecash

Bir OpenCart modül geliştiricisi iseniz, kullanıcılar için ödeme modülünü kullanabilirsiniz. E-ticaret alt yapısı OpenCart’ı 2.3.0.2  sürümüne güncelleyin, güvenlik açıklarının en iyi kapatıldığı ve çekirdekten gelen eklentilere sahip olun.
OpenCart 2.3.0.2 Türkçe Tam Sürüm GitHub sayfasında indirmek için yayınlanmıştır.Opencart 2.3.0.2

Bu sürüm daha çok hata düzeltmelerinin olduğu bir sürümdür. Hata düzeltmelerin dışında bazı ufak yeniliklerde bulunmaktadır. Tam değişiklik listesine sitesinden ulaşabilirsiniz.

Artık OpenCart indirmek için 2 versiyon bulunmaktadır –  derlenmiş versiyon ve derlenmemiş versiyon. Derlenmiş versiyon OpenCart çalıştırmak için gerekli tüm harici kitaplıkları içerir. Eğer Composer kurulumunu korumak isterseniz, derlenmemiş versiyon dosyalarını indirebilir ve “composer install” çalıştırabilirsiniz. Derlenmemiş versiyonu indirmek için GitHub sayfasını ziyaret edin ve “Source code (zip)” ya da “Source code (tar.gz) dosyalarını indirin”.

Web ana dizinine yüklediğiniz dosyalara(tam-surum\ana_dizine_yukleyin) ek olarak, web anadizini dışındaki klasöre composer.json, composer.lock ve vendor klasörünü yüklemeniz gerekir.

 

Yayınlanan daha eski versiyonlara web sitesinden ulaşabilirsiniz.

Lisans
GNU GPL License

Gereksinimler

  1. Web Server (tercihen Apache)
  2. PHP (en az 5.2)
  3. MySQL
  4. Fsock
Sosyal Medyada Paylaş

Bunları Okudunuz mu?

Peki Siz Bu Konuda Ne Düşünüyorsunuz?