Office 2019 Beta Nasıl Yüklenir?

Office 2019 Beta Nasıl Yüklenir?

Office Nedir?

Office 2019 nihayet Microsoft’un üretkenlik paketinin bir sonraki en karnasyonunun ön izleme sürümü birkaç uyarı olsa da geldi. Akılda tutulması gereken en önemli şey, Microsoft’un yalnızca iş kullanıcılarının ön izleme erişmesine izin vermesidir. Yani tüketiciler bu durumdan yararlanamaz.

Office 2019’u şu anki beta sürümünde denemek için, Microsoft Connect’e bir halef hizmeti olan Microsoft Collaborate’da kayıtlı bir iş kullanıcısı olmanız gerekir. İşbirliği için kayıt olmak gerekiyor. Microsoft’un Geliştirici Merkezi Kontrol Paneli’ne erişim sağlamanız gerekmektedir. Ayrıca, bir Microsoft hesabına ihtiyacınız olacak.

Dikkatinizi çekecek başka kısıtlamalar da  bulunuyor. Office 2019 ön izlemesi yalnızca Windows 10 ile uyumludur, dolayısıyla Microsoft’tan en yeni sürümüne ve en iyi işletim sistemine sahip değilseniz Office 2019’a erişim sağlayamazsınız.Office 2019

Ayrıca, zaten Office 365’i çalıştırıyorsanız, bu sizin için uygun değildir. Çünkü yeni özellikler zaten Microsoft’un verimlilik yazılımlarının abonelik tabanlı kullanıcılarına aktarılmıştır. Office 365, bir abonelik modeli ve sürekli olarak teslim edilen yeni özellikler ile çalışırken, Office 2019, paketin bağımsız bir sürümü olarak (yalnızca bir toplu ödeme yapmak zorunda olduğunuz) tamamen farklı bir sunumdur.

Nasıl Yüklenir?

Yani, tüm bunları akılda tutarak, Office 2019’da bir göz atmak istiyorsanız, aşağıdaki adımları izleyin.

1. Öncelikle Microsoft Geliştirici Merkezi’ne kaydolun.

2. Kayıt işlemini tamamladıktan sonra, burada MS Collaborate Giriş Portalına geçiş yapın.

3. Sol taraftaki Genel Bakış’a tıklayın.

4. Etkileşimler’i seçin.

5. Office en yeni sürümü Ticari Önizleme’yi seçin.

6. Paketleri Göster’e tıklayın.

7. Kurulum dosyası olarak ‘Office Dağıtım Aracı’nı (Win 32) seçin.

8. Son olarak, indirme düğmesine tıklayın.

Bu, daha sonra Office’i yüklemek için kullanacağınız yükleyiciyi indirecektir. Ayrıca, ön izlemeyi yüklemek için dağıtım aracını nasıl kullanacağınızı ve farklı aygıtlarda beta dağıtmak için Sistem Kontrol Merkezi Menejer’i nasıl kullanacağınızı açıklayan bir dizi Office Ticari ön izleme Belgesi’ni de yüklemelisiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaş

Peki Siz Bu Konuda Ne Düşünüyorsunuz?