o talep edilen Magic Leap oldukça büyü olarak olmayabilir

o talep edilen Magic Leap oldukça büyü olarak olmayabilir

Oldukça son birkaç yıldır Sihirli Leap en artırılmış gerçeklik teknolojisi hakkında bir çok işitme rağmen. Biz aslında eylem bunun çok az gördüm. Bunun için çok iyi bir nedeni olabilir çıkıyor.

geri 2014 yılında yatırım yarım milyar dolara yükseltti ve sadece geçen yıl inanılmaz bir demo görücüye beri yutturmaca bir sürü teknolojisi etrafında inşa etti. Ancak, çeşitli kaynaklardan bilgi ve yargılamak için kendilerine ait bir hands-on deneyimi ile, Bilgi Magic Leap gerçeği biz inanmak için neden oldum oldukça gibi iyi olmadığını bildirdi.

demo “Sihirli Leap ofiste sadece başka bir gün” olarak adlandırılan ve onlar görünüşte oynamak mümkün ama böyle bir oyun aslında şu anda var olan bilgiler göre olduğunu bir oyun gösterdi. Aslında, tüm şey sadece özel efektler kullanılarak oluşturulan edilmiştir.

Sihirli Leap adalet içinde olsa da, bir video aslında şirketin teknoloji kullanılarak kaydedildi ancak video aslında bir oyun çalışanlar “hemen şimdi” ofis etrafında oynuyorlardı olduğunu devlet ki devlet değil.

‘Aşırı satım’

Belki de daha fazla ilgili Enformasyon raporu şirketin kendi fiber optik teknolojisi üstünlük, aslında bir giyilebilir artırılmış gerçeklik cihazında kullanılmak üzere yeterince iyi çalışıyor o tarafa olarak konduğunu sonuçlanan değildir ürünlerini yapacağını söyledi ki uzun vadeli bir araştırma projesi.

Bilgi Şirket şu anda gözlük daha küçük, daha giyilebilir çifti içine bugünkü hantal kulaklık formundan Magic Atılım deneyimini taşımaya çalışıyor olduğunu belirtir.

Sihirli Leap CEO’su Rony Abovitz bildirildi kompakt “PEQ” aygıt bir prototip gösterdi, ama açık değil. cmo se toma la ivermectina en tableta Ve aslında bir çalışma prototip olduğuna dair hiçbir kanıt yoktur bu yüzden herhangi bir ayrıntı ayrıntı vermedi.

Ancak, bu yılın başlarında Kablolu Peter Yang o aslında Magic Leap adlı prototip çalıştı. ivermectin poisoning dogs Ve varlık olarak kullanılarak tarif içinde olduğunu bildirdi “güneş gözlüğü bir çift kayma gibi rahat. Genel olarak, Yang Bilgi raporları bulanık görüntülere göre çok daha olumlu bir deneyim açıklar.

Yine de, bir süre geliştirme olan ve yatırımla inanılmaz miktarlarda almasına rağmen, biz hala Sihirli Leap en AR cihazını görmedim. Ne de biz Temmuz ayında “yakında-ish” dışında serbest olabilir zaman herhangi bir gösterge verilmiş bu yıl.

Bilgi göre, Magic Leap ne onun teknolojisi aslında yapabileceği ve şirketin eski çalışanları erken gösterilerde açıklanan teknolojisi aslında ticari çıkacak üründe yer almayacağı söylediler. Aşırı satım olabilir.

Şu anda sahip olduğumuz en iyi şey, özellikle film bildiren bu yıl. Nisan ayında yayımlanan bir demo “özel efekt ya da kompozisyon kullanılmadan 8 Nisan 2016 tarihinde Sihirli Atılım teknoloji ile doğrudan. a buon mercato scabo

Bu film, pratik web tarama, bilgi erişen ve büyük ölçüde bizim sabahları yaklaşım biçimini değiştirmek önerdi. Eğlenceli çevre büyütme heyecan verici birleşimini gösterir.

Olsun ya da olmasın bu özellikler görmek ilginç olacak serbest bırakmak nihai ürün haline yapacaktır.

Aşağıdaki Sihirli Leap görüntüleri görebilirsiniz:

  • Karışık gerçeklik henüz oldukça burada değil, ama bunlar şu anda alabileceğiniz en iyi sanal gerçeklik kulaklıklar vardır
Sosyal Medyada Paylaş

Peki Siz Bu Konuda Ne Düşünüyorsunuz?