GTX 1060 Şimdi HTC Vive İçin En İyi VR

GTX 1060 Şimdi HTC Vive İçin En İyi VR

GTX 1060

GTX 1060?

GTX 1060 Nvidia mağazalarında yeni bir kampanya başlattı.Bu kampanya HTC Vive alana GTX 1060 hediyye kampanyası oldu.Fiyatları yüksek olan bu ikili oyun dünyasına renk katacak. Eğer VR oyun için GeForce GTX 1060 almayı düşünüyorum olsaydı Yani, onun robot patlatma, büyük ölçüde sürükleyici eylem ile, Ham Veri atıcı söylenir torba isteyeceksiniz Freebie şüphesiz.
Sadece GTX 1060 VR-hazır olarak bu oyun için Nvidia tarafından önerildiğini unutmayın orada, ama sen GTX 1050 veya 1050 Ti toplayabilirsiniz. Ham Veri tam gidiş VR başlığı talep az değil özellikle görme kapmak için diğer iki olası indie freebies vardır. Nvidia bize bazen gelip orada oynamamız için güzel içerikler sunacaktır. Gerçek anlamda herkese destek veren bu şirket 2018 yılında en iyi şirketler sırasına geçecektir.

Hangi Oyunlar İçin VR?

Evet, bu doğru okumak – – ve huysuz bir robot oyuncak ayı mısır hissedebilir mısır içeren karakterlerle birlikte, bulmaca büyük bir mizah dozu ve bol ilginç birinci şahıs macera. Ve redout gibi klasik WipeOut olarak eski okul yarış oyunları için bir hediyedir. Nvidia açıkça ifade ettiği gibi, freebie bu GPU’lar ile çalışacak yukarıda belirtilen grafik kartları seçin veya PC veya dizüstü bilgisayar herhangi geliyor. Bugün başlayan ve Freebie iddia etmek 30 Ocak 2017 tarihinde tükeniyor teklif ile, üç oyun birini seçebilirsiniz, açıklığa kavuşturacaktır.

Nasıl Alacağız?

Bu ürün sevk edildikten sonra size gerekir bir kod ile bir e-posta alacaksınız.. rx ivermectin VR ürünlerini sadece en iyileri olur. Size gerçekliği tam yaşatacak sizi oyun dünyasında yaşatacak bu oyuncu gözlüklerinin fiyatlarıda baya yüksek oldu. Bu sanal gerçeklik gözlüğü ile siz bilgisayar oyunlarını kendi gözlüğünüzde oynayabilirsiniz. Kısa zamanda Steam oyuncu platformunda oyunları sanal gerçeklik gözlüğünde oynamam için destek getirdi ve bunun için daha fazla fiyatı arttı. ivermectin dosage for coyote Eğer sizde almak istiyorsanız şu an en iyi kampanya söz konusudur. ivera chain 7210 color

Sosyal Medyada Paylaş

Peki Siz Bu Konuda Ne Düşünüyorsunuz?