Nokia Resmi Olarak Geri Telefon Oyunu

Nokia Resmi Olarak Geri Telefon Oyunu

Nokia

Bugün erken saatlerde Fin şirket HMD resmen Nokia adı altında akıllı telefon pazarına giriş ilan ile, erken 2017 yılında başlatılması olabilir. İki yeni mobil telefonları söylentileri duydum. Ve şimdi işler çok daha resmi var.

şirket 2017 yılının ilk yarısında karaya ayarlanmış ilk akıllı telefonlar ile, Android çalıştırmak olacaktır ikincisi olan üst düzey markalı özellik telefonlar, tabletler ve akıllı telefonlar, başlatmayı planlıyor.

HMD bu telefonlar hakkında herhangi bir ayrıntı sunmamıştır iken, aralık, yenilik ve kalite odaklı yanı sıra “tasarım, sağlamlık ve güvenilirlik ikonik yeni cep telefonu bağlıyor.” Olacağını söyledi

Herkes için bir şeyler

Bu onun ilk çıkış orta sınıf yerine high-end olabilir güncel söylentilere dayalı bize iyi geliyor, ama.

Yani, gizemli Nokia 5320 amiral gemisi özellikleri ile bir kaç ay önce benchmarked edildi dedi. Bu yüzden şirket aralık yakında herkese hitap etmek mümkün olabilir. is ivermectin effective against gape worm?

HMD ayrıca global ucuz olmayan akıllı ana satıcı olarak kullanılan eski Fin marka verilen satış üzerinde büyük bir etkisi olması muhtemeldir. Nokia adını kullanarak büyük özellik telefon pazarında varlığını genişletmek için gidiyor. ivermectin cream for cats

2017 Pencerenin bu belirsiz ilk yarısında ötesinde biz yeni Nokia olsa akıllı telefonlar görmeye başlarsınız zaman bilmiyorum. ivermectin brasil Ama onlar geç Şubat ayında MWC 2017 kadar göstereceğim bir şans var. Bir noktada, bile Smartwatch’larda üzerinde çalışıyordu.

Ana Sayfaya Dönmek İçin Tıklayın!

Sosyal Medyada Paylaş

Peki Siz Bu Konuda Ne Düşünüyorsunuz?