Noel için en iyi 5 telefonlar

Noel için en iyi 5 telefonlar

Eğer bizim gibi bir şey iseniz (sürece … gelemez gibi) en yakın arkadaşlarınız ve ailenizle vermek için yepyeni bir akıllı telefon ve birkaç iyi olanlardan daha Noel sabahı unwrap az daha iyi hediyeler vardır.

Ama hangi seçmeliyim? Kendi listesine bir ahize ekleyerek veya birkaç anahtar hususlar vardır başkası için dışarı bir toplama konum olsun, böylece akıllı telefonlar, tek beden uyan tüm değildir.

O akıl ile en iyi kameralı cep telefonu, müzik için en iyi telefon, oyun oynamak için en iyi telefon, en lüks telefon ve en iyi bütçe telefonu kapsayan bir kategori aralığında beş çok iyi tüyo seçtiniz.

Yukarıdaki videoda bizim beş seçenek görmek, ya da en iyi 5 akıllı telefonlar bu Noel bir yıkık için okumaya devam edebilirsiniz.

Samsung Galaxy S7 Kenar büyük bir tasarım ve güç bol parlak bir all-round akıllı telefon, ama özellikle bir kameralı cep telefonu olarak gerçekleştirilir oluyor.

kendi 12MP kamera ile çekilen fotoğraflar, açık net ve canlı ve yapılan tüm S7 Edge keskin Super AMOLED ekranda kapalı gösterildiğinde daha iyi.

Aynı zamanda hızlı bir şekilde fotoğraf çekin, bu nedenle güzel ve detaylı bir görüntüde kedinizin her felaket yakalamak mümkün olacak.

Samsung Galaxy S7 Kenar: tam bir inceleme okumak

Bir oyun telefonu satın alırken düşünceler bir yeri vardır. Sadece güçlü olmak zorunda değil, ama aynı zamanda tüm gün oyun böylece oyun ve iyi bir pil ömrü görüntülemek için büyük bir ekrana sahip.

Google Piksel XL büyük ve keskin 5.5-inç, 1440 x 2560 ekran bütün bunlar vardır, 4GB RAM, bir Snapdragon 821 yonga seti – Şu anda mevcut olan en güçlü mobil çip . Ayrıca Google Piksel XL iyi bir pil yönetimi geniş 3450mAh ile gitmek meyve suyu paketi.

Birlikte büyük ekran, aniden sona ermeyecek hızlı ve sorunsuz bir oyun deneyimi için yapar.

Google Piksel XL: tam bir inceleme okumak

Bazı telefonlar ihmal ses, ancak HTC 10 bazı telefonlar değil. Bu Hi-Res ses destekler ve hatta ses çıkış kalitesi en iyi şekilde kutuya size kulaklık iyi bir dizi verir.

HTC 10 ses de sürücüye yardım etmek için amplifikatörler dolu olduğunu ve lüks düşük kaliteli parçalar, ve kendi duruşma ses profilini kişiselleştirebilirsiniz olabilir, bu yüzden her zaman en iyi şekilde size ayarlanmış oluyor.

Ses, zengin açık ve bir telefon için sadece iyi değil ama tam durağı gerçekten iyidir. Ayrıca LG V20 veya ZTE Akson 7 (onlar bölgede mevcut iseniz) kontrol dışarı değer.

HTC 10

Para yapılmış veya sizin için zengin bir nispi satın var mı? Sonra iPhone 7 Plus seçim bizim lüks telefonu.

sırtında onun ikili 12MP kamera, bir büyük ve parlak 5.5-inç ekran, çarpıcı bir metal tasarıma sahiptir, etrafında en iyi akıllı telefon snappers biri olun.

Para gerçekten size App Store’dan uygulamalar ve oyunlar ile iPhone 7 Plus, doldurmak için ihtiyacınız olan tüm oda vererek, 256GB sürümü seçebilirler hiçbir nesne ise.

iPhone 7 Plus sadece ucuz gelmiyor, en iyi büyük ekran iPhone etrafında deneyim ve en iyi akıllı telefonlar biridir.

iPhone 7 Plus’ı: tam bir inceleme okumak

Bu seçimler her büyük, ama aynı zamanda pahalı değil. Bu Noel bazı tasarruf etmek istiyorsanız, Moto G4 Plus, bizim batar.

onun 16MP arka balığı Noel yemeği bazı ağız sulandıran çekim alacak iken, büyük ve net görseller için şaşırtıcı derecede büyük 5,5 inç 1080p ekran var.

Eğer daha sıkı bütçeniz ya da sadece küçük bir şey istiyorsanız bize nihai uygun bir seçenektir için Moto G4 düşünün ama Moto G4 Artı olabilir.

Moto G4 Plus’ı: tam bir inceleme okumak

  • Daha fazla ilham gerekir? Bunlar dünyanın en iyi telefonlar
Sosyal Medyada Paylaş

Peki Siz Bu Konuda Ne Düşünüyorsunuz?