Noel 2016 için en iyi iPhone 7 Plus fiyatları

iPhone 7 Fiyatları Noel İçin Alınacak En İyi Hediye

iPhone 7

Apple’ın bu artı-boyutlu telefonu Eylül 2016’da iPhone 7 ile birlikte piyasaya sürüldü. iPhone X’a gelene kadar, piyasadaki en iyi iPhone olduğunu düşündük. Daha önceki büyük ekranlı iPhone’ların kamera ve pil kısımlarında büyük gelişmeler yaşadık.

Bir makul fiyatlı büyük ekran iPhone için arıyorsanız, iPhone 7 Plus iyi bir uyum olabilir. Fiyatlar, iPhone 8 ve 8 Plus’ın gelişi üzerine çok güzel bir şekilde düştü. Eğer daha önceki iterasyona giderseniz, daha yeni 300 $ ‘lık daha büyük bir ücret ödemeden daha ucuza para kazanabilirsiniz. 7 Artı fiyatları artık ayda 30 £ ‘dan daha az bir fiyata bulunabilir.

Eğer şimdi bu büyük iPhone’u yakalamayı kesersen ölürsün, o zaman sana yardımcı olabilmek için en ucuz fırsatları sıfırlamana yardım etmek için tasarlanmış kullanışlı bir karşılaştırma aracımız var. Altında, en büyük ağlar için en iyi seçenekler olduğunu düşündüğümüzü seçtik. Yine de biraz ikna etmeye ihtiyacınız varsa, iPhone 7 Plus’ın kısa bir incelemesini sayfanın altına ekledik.

En iyi uygulamalar ve fotoğraf çekimi olarak iPhone tercih edilen telefondur. Apple şirketinin çoğu telefonu en az 16 ve en yüksek 256 GB olmakla ölçülmüştür.

iPhone’nun İyi Yönleri

Kaliteli Fotoğraf Resimleri

Yüksek Performaslı

Oyunlar Ve İş İçin Geliştirilmiş Özellik

iPhone’nun Kötü Yönleri

İnternetten Müzik Ve Ya Uygulama İndirememe

Ücretli Müzikler

Şarjın Hızlı Bitmesi

 

Sosyal Medyada Paylaş

Peki Siz Bu Konuda Ne Düşünüyorsunuz?