Mobil Pazarlama


Mobil Pazarlama

Mobil Pazarlama teknolojisiyle daha fazla müşteri çekebilirsiniz.  Başarılı bir mobil pazarlama kampanyası başlatarak yeni müşterilerle iletişime geçmenizi ve mevcut müşterilerinizin tekrar tekrar sizi seçmesini sağlayabiliriz.


icp mobilem


Hizmetlerimiz


Online pazarlama, en popüler pazarlama yöntemlerinden biri olarak görülmektedir. Ancak mobil kullanıcılarının çoğu online pazarlama kampanyasının potansiyelini hafife almaktadır. Mobil telefon kullanıcıları sayıca fazla olduğundan mobil pazarlama kampanyasının etkililiği ve muhtemel başarısı, günümüzde halen çok yaygın bir pazarlama yöntemi olan online pazarlama kampanyasına kıyasla çok daha muazzam olacaktır.


Mobil Uygulama Geliştirme

El cihazlarıyla uyumlu HTML5 ve CSS3 tasarımları kullanılarak web uygulamalarınız için benzersiz bir deneyim yaratmanızı sağlarız.Mobil Web Sitesi Hizmetleri

Tam kapsamlı hizmet veren bir ajans olarak bir dizi mobil web hizmeti sunmaktayız. Bunlar arasında mobil tasarım, strateji ve uygulama geliştirme hizmetleri yer almaktadır.SMS Pazarlama

İşinize uygun olarak tasarlanan Kurumsal SMS Pazarlama Platformumuz sayesinde pazarlamacılar müşterilerle hemen iletişime geçip onların aktif olmasını sağlar.

Neler Yapıyoruz?

Müşterilerimiz, mobil teknoloji, tercih yönetimi ve zengin analiz platformumuzun gücünü ortaya koyan stratejik hizmetlerimizden hayranlıkla söz etmektedir.


trans pg px5


ser p m1


Mobil pazarlama hizmetlerimiz

 

  • Mobil Web Siteleri
  • SMS Pazarlama
  • Mobil Araştırma Kampanyaları
  • 2D Barkodlar/QR Kodları
  • Mobil Uygulama Geliştirme


Başarılı Projeler!


Müşterilerin hedeflerine ulaşabilmesi için web teknolojisinde köprüler inşa ediyoruz

BİTEN PROJELER

Projenize Başlayalım!


Hedeflerinize ulaşmanız ve işinizi büyütmeniz için size yardımcı olmaya hazırız.

FiYAT TEKLİFİ ALIN