Microsoft Worldwide Telescope: Günün İndir

Microsoft Worldwide Telescope: Günün İndir
Microsoft Worldwide Telescope

 

Herkes Microsoft hakkında şakalar yapmak için seviyor, ama yok ederken inanılmaz bir kombinasyonu ev sahipliği yapmaktadır garip aptal şey: Gezegenin ve para muazzam bir kovanın en iyi kafasında bazı.

Yani böyle PC’nizi tünemiş ettik her yerde gelen dünyanın en güçlü teleskoplar erişmenizi sağlar Microsoft Worldwide Telescope gibi parlak fikirler gelir anlamına gelir.

İhtiyacınız Neden

Kaç uygulamalar, hatta bir otobüse almak zorunda kalmadan tüm evreni keşfetmek sağlamak, yalnız tren bir astronot olmak için izin? Sen uzay uzaylılar nokta çalışırken etrafında yalnız dolaşmak, ya da yukarıda bize göklerde size en ilginç şeyler gösteren astronomlar ve eğitimcilerden anlatım ile bir rehberli tur alabilir. PC’niz bir dokunmatik ekran eğer dokunmatik dostu.

Oh, ve aynı zamanda bir zaman makinesi olarak iki katına çıkar. Microsoft Dünya Teleskop zamanında 2.000 yıl geriye götürecek ya da geleceğe 2.000 yıl ileri sizi yansıtabilir. Ne yazık ki bu dinozorlar ya da güneşin ateşli ölümü yaşamaya yeterince ileri karşılamak için yeterince geri değil. Ama yine de astronomik amazingness 4.000 yıl oldu.

Resmi sitesinden veya Google Play ve App Store üzerinden indirebilirsiniz.

Ana Sayfaya Dönmek İçin Tıklayın!

Sosyal Medyada Paylaş

Peki Siz Bu Konuda Ne Düşünüyorsunuz?