Microsoft, manzaraları Amazon Echo ve Google Ana vardır

Microsoft, manzaraları Amazon Echo ve Google Ana vardır

Amazon ve Google akıllı yollardan her türlü teklif yapmak akıllı ev hoparlörleri iterek, Microsoft sadece oturup izlemek için gidiyor? Eh, görünüşe göre değil.

, Windows Merkez Microsoft Ana Hub adı verilen kendine özgü bir Amazon Echo tarzı ürün planlama olduğunu bildiriyor. para que es el ivermectin 3 mg Bu olsa sehpa üzerinde oturur bir her şeyi bilen hoparlör değil – Windows 10 yerleşik olacak ve akıllı ev kontrol etmeye yardımcı oluyor.

Tahmin edebileceğiniz gibi, Cortana Ev Hub planında önemli bir rol oynar, ve görünüşe göre Microsoft, bir süre bu konuda çalışıyor. Son zamanlarda, Windows 10 eklendi kilit ekranında, üzerinde Cortana erişim, planın bir parçasıdır. ivermectin cow

çocuk düşünün

Ev Hub her zaman futbol uygulama var ve nerede son aile toplantısından dakika var kim olduğunu biliyor bu yüzden birlikte paylaşılan randevuları ve belgeler çekerek, çok aileler için hayatı daha kolay hale getirecek.

Echo ve Google Ana aksine, Microsoft’un Ev Hub özelliği kurmak var ettik hangisi, Windows 10 cihazlarda bir ekran yararına olacaktır. Bir bakışta aile bilgileri gösteren Özel arayüzleri üzerinde çalışılmakta olan Windows Merkez diyor.

Microsoft, özel bir cihaz yapmaz iken, diğer üreticilerin olabilir, kaynaklar söylüyor. Daha fazla bilgi için bir sonraki Windows güncelleştirme için soyulmuş gözlerini tutmak – ve Microsoft’un Echo rakip bir Apple planlıyor önce canlı giderse biz göreceğiz. ivermectin tab#

  • Windows 10 PC harap? Microsoft, ödemeniz gerekebilir
Sosyal Medyada Paylaş

Peki Siz Bu Konuda Ne Düşünüyorsunuz?