MacBook Pro’nun Dokunmatik Barı

MacBook Pro'nun Dokunmatik Barı

MacBook Pro’nun Dokunmatik Bar sadece kendi katil uygulaması var: küçük bir piyano

Biraz anlamsız eğer MacBook Pro’nun Dokunmatik çubuğundaki sadece Doom tam sürümünü oynanan görünce, oldukça serindi. Ama unutulmuş mahkum bir dokunmatik Bar korkusuyla Apple’ın son dizüstü toplayıp dışarı tutarak oldum eğer, assuaged bu korkuları düşünün.

Birisi MacBook Pro, Dokunmatik Bar için küçük bir piyano yaptı. how much ivermectin can you give a goat

Biz ne düşündüğünüzü biliyorum: “Peki, ben şimdi bunun üzerine bir küçük, dokunmatik piyano çünkü bu müthiş pahalı dizüstü bilgisayar satın almak gerekiyor bana söylüyorsun?”

Eğer bu şekilde koymak Eh, biraz saçma geliyor. Ama, henüz bu şey oyun gördünüz mü?

  • hiçbir şey küçük bir piyano ile rekabet edebilecek olsa da, burada en iyi oyun dizüstü bilgisayarlar

Adam, o küçük dijital piyano kesinlikle silebilirsiniz! (Aynı zamanda bu sevimli iPad Mini reklamın bize hatırlatır.) Yazılım geliştiricisi Graham Parkı uygulamanın yaratıcısı, hem de sevimli, tamamen ücretsiz uygulamasında 127 diğer oynanabilir, tam polifonik araçlar dahil etmiştir.

Dokunmatik Bar MacBook Pro ya sürümü yoksa tabii ki, “diğer Mac’lerde yararlı bir şey yapmaz,” Parklar kendi web sitesinde diyor. Yani, daha iyi kredi kartı almak! ivermectin for itching

Tamam, biz tabii ki şaka yapıyorsun. Sadece Pro son 15 inç MacBook bizim incelememizde okuyabilirsiniz – Ama, diğer nedenlerle bol yeni Apple dizüstü almak için vardır. Açıkçası, biraz sizin katılmıyorum, ama bu doğru, yorum için ne olduğunu? ivermectina crema precio mexico

  • Eğer satın almak için arıyorsanız, burada en iyi dizüstü bilgisayarlar için bizim için gerçek bosluk

Engadget

Sosyal Medyada Paylaş

Peki Siz Bu Konuda Ne Düşünüyorsunuz?