Kopya İçerik Nasıl Tespit Edilir?

Kopya İçerik Nasıl Tespit Edilir?

Kopya İçerik Nedir?

Size ait olmayan içerikleri kendi web sitenizde yayınlarsanız kopya içerik yazmış olursunuz. ivermectin topical solution Kopya içerik web sitenizin trafiğini çok fazla düşürür ve bazen dolayısıyla suç olabiliyor. Bazı şirketlerin içeriklerini çalırsanız veya şirketlerin web sitelerine uygun web sitesi kurarsanız size önce bir e-posta gönderiyorlar. E-posta genellikle bu şekilde oluyor “Şirketimizin Gizlilik Koşulları Nedeniyle Kullandığınız Web Site Ve Ya İçeriği Kaldırmanız Gerekiyor Aksi Taktirde Mahkeme Suçu İle Cezalandırılacaksınız ” Instagram, Facebook gibi büyük şirketler önce e-posta gönderdikten sonra 1 gün geçerse mahkemeye başvururlar ve en az 15,000$ ceza alırsınız. Şu anda Türkiye’de doların yükselişi bu işi daha kötüleştiriyor. Tabi ki, şirketler için bu en önemli noktalardan biridir.İçerik

Cezalardan Nasıl Kurtuluruz?

Cezalardan kurtulmanız mümkün değil. Sadece küçük şirketlerin içeriğini çalarsanız o zaman çokta fark etmeyecek ancak web sitenizin trafiği otomatik olarak düşecektir. Arama motorları hangi içerik daha hızlı yazılmışsa hep onu öne çekiyor. Telif Hakkı sorunları bu konuda çok önemli durum alıyor. Eğer sizde kurumsal web sitesine sahipseniz ve sizin isminize veya alan adınıza bir web sitesi açılmasını istemiyorsanız o zaman telif hakkı kurallarını inceleyin. Daha sonra ise bu işi yapan şirketlerden yardım alarak bu işi profesyonel şekilde yaparsınız. tab ivermectin 6 mg Ancak telif hakkı sorunları sizi baya uğraştıracaktır.

Kopya İçerik Nasıl Tespit Edilir?

Kopya içerik tespit etmenin bir çok yolu bulunuyor. En kolaylarından başlayalım.

1.Makalede Bulunan Yazının Bir Kısmını Arama Motorlarında Aratın

Makalenizde bulunan her hangi bir kısmı arama motoruna yazarsanız bu yazı ile bağlı bir içerik çıkacaktır. Eğer içerik bulunuyorsa aynı konu başka bir yerde aynı şekilde yazılmışsa o zaman durum kötü eğer yoksa sıkıntı olmaz.

2.Seo Yardımcı Eklentileri İle Tespit Etme

Seo için yardımcı olan eklentiler bize bu konuda yardımcı olacaktır. Mutlaka kendi web sitenizde bulunan eklentilere makalenizi kopyalayarak yapıştırın otomatik olarak araştıracak ve özgünlüğü kontrol edilecektir. stromectol usa En yaygın kullanılan seo eklentisi Yoast Seo’dur. Kullanım kolaylığı ve özgün içerik bulması aynı zamanda birden farklı anahtar kelime kullanması ile diğer seo eklentilerden üstünlüğünü koruyor.

Sosyal Medyada Paylaş

Peki Siz Bu Konuda Ne Düşünüyorsunuz?