Kod Yazmadan Web Site Oluşturma

Kod Yazmadan Web Site Oluşturma

Neden Web Siteye İhtiyaç Duyarız?

Günümüzde ülkemizin ve dünya çapının % 80 telefon, bilgisayar ve internete erişim sağlayan cihazları bulunuyor. Bir ülkeden diğer ülke hakkında bilgi almak isteyenler veya gitmek için bilet almak isteyenler genellikle internet üzerinden alışveriş yapıyor. Bu yüzden firmanızı, ajansınızı tanıtmak ve müşterilerinize açık kaynak yaptıklarınızı, nasıl yaptığınızı ve müşteri desteği sunmanız gerekli olacaktır. Tabi ki, bir ajansın web sitesinin bulunması çok güzel bir durum. Çünkü, müşteri ajansın nasıl yaptığını, canlı destekte gösterilen saygıyı ve diğer şeyleri detaylıca öğrenmiş olur. Aynı zamanda hiçbir yere gitmeden internet üzerinden ajanstan istediği bir şeyi alabilir.

Kod Yazmadan Web Site Oluşturma

Genellikle dünya üzerinde çoğu kişi hem bütçe yetkisinden dolayı hem de aldıkları hizmet düşük oldukta hazırlanan siteler kod yazmadan oluyor. Kod yazmadan web site oluşturmak oldukça kolay. Dünya üzerinden web site oluşturmaya yardımcı olan birçok yazılım bulunuyor. Bu yazılımlardan WordPress(Şirketlerin genellikle kullandığı yazılım), OpenCart(Alışveriş siteleri için kullanılan yazılım), vBulletin(Forumlar için kullanılan basit ara yüzlü yazılım), Xenforo(Forumlar için kullanılan metal ara yüze sahip yazılım) ve diğer yazılımlar bulunuyor. Bu yazılımlar ücretsiz ve açık kaynak oldukları için onlar için ücretsiz şekilde hazırlanmış temalar yani şablonlar bulunuyor. Bazı yeni başlayan şirketler bu yolu kullanarak müşterilerini kandırıyor. Hazır tema size belli oluyor ve üzerinde sadece düzenlemeler yaparak size sunulur.

Kod Yazmadan Web Site Ve Tema Oluşturma

Kod yazmadan tema yani şablon oluşturmak artık çok kolay oldu. Mobirise uygulaması sayesinde artık hazır şablonlar ve özellikler sayesinde tema oluşturabilirsiniz. Mobirise size onlarca header kısmı için 2 tane özellik ana sayfa için onlarca slider ve diğer şeyler barındırıyor. Sürükle bırak özelliğinin sayesinde kolaylıkla şablon oluşturabilirsiniz. Bu şekilde zaman harcamadan ve güzel bir şablon tasarlayabilirsiniz. Mobirise sayesinde kendinize güzel bir ana sayfa şablonu oluşturabilirsiniz.

Kod Yazmadan Web Site Ve Tema Oluşturmanın Yararları

 • Fazla Zaman Harcamazsınız
  Eğer fazla zamanınız bulunmuyorsa sizin için iyi bir seçenek olacaktır. Çünkü, hazır şablon üzerinde düzenlemeler yaparak kolay şekilde web sitenizi oluşturursunuz.
 • Paranız Cebinizde Kalır
  Kendiniz düzenlediğiniz için herhangi bir işçiye ihtiyaç duymazsınız.

Kod Yazmadan Web Site Ve Tema Oluşturmanın Zararları

 • Telif Hakkı
  Kendiniz düzenlenebilecek herhangi bir tema veya şablon bulduğunuzda o şablonu oluşturan kişi size dava açabilir. Bu durumda haklı durumda olan tabi ki, şablonu oluşturan kişidir. Çünkü, aylarca çabalamış ve o şablonu size sunmuştur ancak siz onu kırarak kullanıyorsunuz. Eğer telif yemek istemiyorsanız o zaman uygulamanın veya şablonu oluşturan kişinin size verdiği kuralları incelemeniz gerekiyor. Eğer Mobirise ile site oluşturursanız “Footer” yani sayfanın en alt kısmında Mobirise yazısının kalmasını isteyecektir. Eğer Mobirise ile tema oluşturacaksanız o zaman temanın oluşturucusu olarak Mobirise yazısının kalması gerekiyor.
 • Düşük SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) Sorunu
  Eğer kurumsal bir şirket veya ajans olacaksanız en önemli noktalardan biri sizin için SEO olacaktır. Çünkü, örnek olarak bir ikinci el eşya sitesi oluşturdunuz. Google en fazla kullanıcıya sahip arama motorudur. Google’a ikinci el eşya yazdığınız görünmeme ihtimaliniz bile oluşuyor. Bu durumda diğer ikinci el eşya web siteleri ve ikinci el eşya hakkında yazılar çıkacaktır. Bu durumda sizin SEO’nuzu yani arama motorlarında sıralarda görünmeme sorununuzun asıl nedeni temanız olacaktır. Çünkü, bu tema size ait değil aynı zamanda binlerce kişi tarafından kullanılıyor.

 

Özel Yazılım İle Oluşturulan Site Ve Temalar

Öncelikle internet aleminde gezinirken mutlaka özel yazılım ile oluşturulan web siteleri görmüşsünüzdür. Bu sitelerin temasını araştırmaya başlarsınız ancak bulamazsınız çünkü özel bir alt yapıya sahiptir. Araştırma yaptığınızda yüksek fiyatlarla karşılaşabilirsiniz. Onun için bir az örnek alarak araştırmanız gerekiyor. Sizler için en uygun fiyatlı ve çoklu özelliğe sahip olan Birbu Dijital Reklam Ajansı olacaktır.

Neden Birbu Dijital Reklam Ajansı?

Profesyonel ajans olan Birbu Dijital Reklam Ajansı hem Türkiye’de İzmir hem de İstanbul’da yer alıyor. İzmir’de Karşıyaka bölgesinde İstanbul’da ise Fatih bölgesinde olarak iki bölgede çalışmaktadır. Özel Hosting (Barındırma Alanı) sahiptir. Bu durumda diğer firmalardan en büyük özelliği oluyor. Aynı zamanda özel projeleri ve müşteri destek ekibinin 7 gün 24 saat aktif olması da çok güzel. Herhangi bir sorun olmadan uygun fiyatlı yüksek fiyatlı performans alabileceğiniz tek adrestir.

Birbu Dijital Reklam Ajansı’nın Hizmetleri

 • Web Yazılım
 • E-ticaret Sitesi Hizmeti
  Eğer E-ticaret sitesi oluşturacaksanız en iyi adres Birbu Dijital Reklam Ajansı olacaktır. Çünkü, kendilerine özel OpenCart modülleri bulunuyor ve bunlardan yararlanabileceksiniz.
 • WordPress Site Hizmeti
  WordPress şirketler için seçilen en iyi yazılımdır. Birbu Dijital Reklam Ajansı bu durumda özel WordPress eklentileri, optimizasyonu ile diğer ajanslardan öne çıkıyor.
 • Sosyal Medya
 • Mobil Pazarlama
 • SEO Optimizasyonu

Birbu Dijital Reklam Ajansı Nasıl Siteler Oluşturuyor?

 • Kurumsal (Şirket) Web Siteleri
  Kurumsal Web Sitesi
  Kullanışlı Ve Basit Arayüzlü Kullanım Paneli
  Mobil Uyumlu(Responsive arayüz)
  SEO(Google) Optimizasyonu
  1 Yıl Ücretsiz Hosting
 • Profesyonel E-Ticaret Siteleri
  Size Özel E-Ticaret Tasarımı
  Sınırsız Ürün Ve Sınırsız Özellik
  Ürün Ekleme Ve Ürün Aktarma Hizmeti
  % 100 SEO Optimizasyonlu Sayfa Yapısı
  1 Yıl Ücretsiz Hosting
 • Sektöre Özel Web Siteleri
  Sektörünüze Özel Web Tasarım
  Sektörünüze Özel Ek Yazılımlar
  Sınırsız Web Sayfası
  SEO (Google) Optimizasyonu
  Çevrimiçi (Online) Chat Sistemi
 • Özel Yazılım Hizmetleri
  Size Özel Web Tasarım
  Size Özel Ek Yazılım Hizmetleri
  Size Özel Web Sayfası Tasarımı
  SEO (Google) Optimizasyonu
  Sınırsız Hosting

 

Birbu Dijital Reklam Ajansı’da Tüm Paketlerde Bulunan Özellikler

 • Ana sayfa Tasarımı
 • Özel Panel (CMS) Yapısı
 • Kurulum & Geliştirme
 • Slider Tasarımı
 • İçerik Aktarımı
 • İletişim Formu
 • Tüm Cihazlara Uyumlu Tasarım
 • Sosyal Medya Hesapları Bağlama
 • Galeri Tasarımı
 • Son Teknoloji HTML 5 & CSS 3
 • Arama Motoru Dostu Yazılım
 • Blog Sistemi
 • 7 /24 Müşteri Desteği

Özel Yazılım İle Kurulan Web Sitelerin Yararları

 • Hızlı Ve Güvenli
  Özel Yazılım ile kurulan web siteleri her zaman güvenilir olur. Çünkü, Telif Hakkı sorunu yaranamaz. Telif Hakkı sorunu bazı şirketlerde olabiliyor. Ancak Birbu Dijital Reklam Ajansı sizi Telif Hakkı sorunu ile asla karşı karşıya getirmez.
 • Özel Barındırma Hizmeti
  Özel Barındırma sayesinde hosting’inize asla virüs düşmez ve herhangi bir saldırı yaşanmaz. Saldırı olduğu durumda Birbu Dijital Reklam Ajansı sizi bilgilendirir ve saldırının karşısını alır.
 • Son Teknoloji Yazılım
  Web siteniz yüksek kullanım ve teknolojiye sahip olarak çekicilik yapar. Son teknoloji olan HTML 5 ve CSS 3 yazılımlar içerir. Web siteniz çekici görünür ve diğer web sitelerinden büyük farkı oluyor.

Özel Yazılım İle Kurulan Web Sitelerinin Zararları

Özel yazılım ile kurulan web sitelerinin seçtiğiniz şirkete göre değişmektedir. Ancak genellikle karşılaşılan sorunlardan biri bütçe durumudur. Çünkü, özel yazılım ile kurulan sitelerde yazılım özel olduğu için yani tasarım özel olduğu için her zaman ücret yüksek oluyor. Bu yüzden hem yüksek fiyatlı hem de çok hızlı oluyor. Birbu Dijital Reklam Ajansı size uygun fiyatlı ve yüksek performanslı bir web sitesi sunacaktır. Müşteri yorumlarını görebileceğiniz bir alanda bulunuyor. Herhangi bir durumda destek almak isterseniz sağ köşede bulunan Destek bölümünden yardım alabilirsiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaş

Peki Siz Bu Konuda Ne Düşünüyorsunuz?