JavaScript Neden Fazla Açık Barındırıyor?

Learn Javascript

JavaScript şu an dünya genelinde en fazla kullanılan yazılım dilidir. Bu yazılım dili sadece uygulamalarda değil web site yazılımlarında aynı şekilde Windows ve Linux sistemlerindede kullanılıyor. Minecraft gibi oyunların çoğu Java ile çalışıyor. Tabi ki, şu anda bu çok güvenli bir şey değil en fazla açık bulunan yazılım dili olarak belirlenende Javascript oldu. Sadece oyunlarda gerçekçilik yaratabilmemesi herkesi Unreal Engine yazılımına eşlik edinmesine zarar ediyor. ivermectina animal serve para humanos Aynı zamanda JavaScript kullanan oyunların hemen hilesi ortaya çıkıyor ve grafik anlamında geride kalıyor.JavaScript

Peki Neden Fazla Açık Bulunuyor?

Fazla açık bulunmasının sebebi bu yazılım dili sadece bireysel çalışmıyor. Sadece web yazılım dili olarak belirlenirse o zaman tüm açıkların 90% kapatılır. Ancak hem sistem yazılım hem uygulama yazılımı aynı zamanda web yazılımı olunca iş çok zor oluyor. Çünkü, savunma sistemi saldırı olan yazılım tarafına yönelir diğer taraflaraysa daha düşük performanslı koruma alınır. quais os vermes serve a revectina Bu zamanda kötü amaçlı yazılımcılar açıkları hemen belirleyip saldırı düzenliyorlar. Şanslı oldukları söylenebilir. Karşılaşdıkları yazılımcıların henüz bir grup olmadığı için saldırıların üstesinden kolaylıkla gelebiliyorlar ve eski veritabanlarına dönebiliyorlar.

Bayou Ne Oldu? Neler Söylendi?

Bayou olarak bilinen Rice uygulaması, GitHub gibi çevrimiçi kaynak kod depolarından bilgi elde etmeyi amaçlayan Savunma İleri Araştırma Projeleri Ajansı tarafından finanse edilen bir girişim ile oluşturuldu. Bayou’daki bir kağıt, British Columbia’daki Vancouver’da 1 Mayıs’ta, Öğrenme Temsilciliği Altıncı Uluslararası Konferans’ta sunulacak.
Derin öğrenim araştırması için bir prömiyer araştırma yapmıştır. Bilgisayarları yazılım uygulamaların tasarlanması, bilgisayar bilimi dalının yapay zeka (ATI) adı verilen uzun zamandır kullanılan bir programdır.
Rice’da bilgisayar bilimi doçentlerinden Bayou’nun yaratıcılarından olan Swarat Chaudhuri, “İnsanlar kod yazabilen sistemler oluşturmak için 60 yıl çalıştılar, fakat sorun şu ki bu yöntemler belirsizlikle o kadar iyi değil” dedi. “Hedef programın ne yaptığını genellikle çok fazla ayrıntı vermeniz gerekir.
Doğruyu söylmeye gelirsek aslında fazlasıyla doğru oluyor. Çünkü şu anda kullandığınız uygulamalar sizin telefonunuzda kameranıza, rehberinize diğer uygulamalarınıza erişim sağlayabiliyor. ivermectin pour on for horses JavaScript kullanan tüm uygulamaların hepsi çok rahatlıkla erişim sağlanabilir durumdadır.
Bu ayrıntıları yazmak, sadece kodu yazmak kadar işe yarayabilir. Jermaine, “Bu tahminden yola çıkarak, Bayou’nun Java’nın düşük seviyeli ayrıntılarını anlayan ve otomatik mantıksal mantık yürüten bir modülün ayrı bir parçası, dört veya beş farklı kod parçası üretecek” dedi. “Kullanıcıları bir web aramasında hit gibi kullanıcıya sunacak.

Sosyal Medyada Paylaş

Peki Siz Bu Konuda Ne Düşünüyorsunuz?