İZMİR  WEB YAZILIMGeliştirme

Müşterilerin gündeminde paketlenmiş CMS veya E-ticaret çözümü sınırlamaları yer aldığında, özel web sitesi geliştirme seçeneğimizi sunuyoruz. Farklı türlerde, karmaşık yapılarda ve farklı bütçelerle web siteleri ve uygulamalar geliştirme konusunda oldukça deneyimliyiz.
Yaklaşımımız

Konunun temeline inip müşterilerimizin ve onların kullanıcılarının gerçekte neye ihtiyacı olduğunu anlamaya çalışırız. Endüstriyel standartlarda geliştirme çerçeveleri kullanarak siteleri en başından inşa ederiz, böylece sizin ihtiyaçlarınıza göre özel olarak geliştirilmiş ve uzun vadede sürdürülebilir bir siteniz olur.


Sürecimiz


Planlama

Sitenizden beklentileriniz neler ve bunları nasıl gerçekleştirmeyi planlıyorsunuz?

1

Geliştirme

Temel öğelerden fazlasını isteyen müşteriler için içerik yönetim sistemleri geliştiriyoruz

2

Lansman

Testin başarıyla tamamlanmasının ardından ürün müşterilerin kullanımına açılır

4

Bakım

Sitenizin her zaman verimli bir şekilde çalışmasını güvence altına alan önemli bir adımdır

5

Neden Bizi Seçmelisiniz?

En iyi web sitelerini geliştiriyoruz

Çevik (Agile) Geliştirme Metodolojimiz kanıtlanmış ve etkilidir

Odak noktamızda iş gereklilikleri ve yatırımın getirisi yer alır

Web sitenizin kalitesinden taviz vermiyoruz

Müşterilerin ihtiyaçlarına hızlı yanıt veriyoruz

İşinize uygun hizmetler ve çözümler sunuyoruz

Uzman web geliştirme ekibimiz sayesinde endişeleri ortadan kaldırıyoruz

Web geliştiricilerimiz son derece tecrübelidir

Cihaz ekranlarına otomatik olarak uyum sağlayan duyarlı web siteleri kuruyoruz

Kapsamlı proje yönetimi deneyimlerimiz mevcut


İzmir Dijital Dünyanın Seçkin Ajans Hizmetleri

Site, dijital reklam ya da web yazılıma dair ihtiyaçlarınızı en kısa sürede ve hızlı bir şekilde giderecek çözüm ortağı mı arıyorsunuz? Farklı web sitesi paketleri ile size en uygun seçeneklerin neler olduğunu merak mı ediyorsunuz? Sizlerde sektörde hem bireysel hem de kurumsal anlamda pek çok projenin altında imzası bulunan İzmir web yazılım firmamızı tercih edebilir ve beklentilerinizi en profesyonel şekilde gerçeğe dönüştürmenin farkını da görebilirsiniz. Şehrin her noktasında projelerinizi hayata geçirmek istediğinizde size sadece bir telefon kadar uzakta bulunduğumuzu ve her biri profesyonel danışmanlarımızla yol haritanızı belirleyeceğimizi de söylemek isteriz.

Bildiğiniz gibi internet artık sadece kişilerin vakit geçirdiği bir ortam olmaktan çıkmış, dünya genelinde milyarca dolarlık iş hacmine kavuşmuş bir piyasa düzeyine erişmiştir. Ülkemizde de milyonlarca bireyin aynı zamanda potansiyel müşteri adayı olduğu göz ardı edilmemelidir. Marka değerinizi yükseltmek, ürün ya da hizmetlerinizi kısa zaman diliminde çok daha geniş kitlelere yaymak adına e satış sitenizin bulunması gereklidir. Bakıldığı zaman birçok rakibinin önünde yer alan ve her geçen gün popüler olma özelliğini geliştiren bir adres olmak hayal değildir. Fakat bunu profesyonel işlere imza atarak yapmak her daim önemlidir. Özellikleri itibari ile size hedeflediğinizden çok daha fazlasını verecek elit bir opencart e-ticaret sitesi paketlerine göz atabilirsiniz.

An itibari ile % 50’ye kadar varan indirimlerden yararlanmak ve yatırımlarınızı çok daha makul bütçeler ile yerine getirme kolaylığını da değerlendirebilirsiniz. Paketlere dahil hizmetlerimizi de görebilir, size süreç boyunca nasıl yardımcı olduğumuzu daha yakından anlayabilirsiniz. Özel panel, kolay kullanım, siteyi sosyal medya hesaplarına bağlama gibi başlıca fayda sağlayan desteklerimizi de görebilirsiniz. Online satış alanında sürekli artan bir grafiğinizin olması, her özelliği ile bilinen bir durak olmayı başarmanız ve bunları ekonomik açıdan makul bütçelerle yerine getirmeye dair bizi tercih edebilirsiniz.

Sitenizin bilinmesine yönelik SEM yani dijital reklam ve pazarlamaların da doğru planlama ile yapılması gereklidir. Bununla birlikte SEO çalışmaları da kolay erişilebilirlik  adına mutlaka olmalıdır. Arama motoru sayfalarında anahtar kelime bazlı üst sıralarda çıkmak çok daha fazla organik ziyaretçi çekmek demektir. İşte biz, bütün bu önemli püf noktalarına fazlası ile hâkim bir markayız. Hızlı bir yükseliş trendi içinde olmanızın diğer bir önemli faktörü ise size özel bir tasarımla yola çıkmaktır. Sahip olduğunuz bu özellik, ileri seviyede bir web adresi olmanın önüne açacaktır. Vakit kaybetmeden İzmir web tasarım ile ilgili aklınızda bulunan projeleri bize aktarın ve ekibimiz hemen sizler için üretim aşamasına geçsin. Seçkin, elit, tercih edilen ve güven duyulan bir site olmanın ilk adımını İzmir’de bizimle atarak ne kadar doğru bir karar verdiğinizi de anlayacak ve % 100 memnun kalmayı başaracaksınız.

 

izmir web sitesi yaptır,
izmir e-ticaret sitesi yaptır,
izmir internet sitesi,
izmir web tasarım,
izmir reklam ajansları,
dijital reklam ajansı izmir,
izmir grafik ajansları,
izmir reklam ajansları başvuru,
izmir reklam ajansları alsancak,
izmir çoçuk ajanslarına başvuru,
izmir reklam ajansları iş ilanları,


Başarılı Projeler!


Müşterilerin hedeflerine ulaşabilmesi için web teknolojisinde köprüler inşa ediyoruz

BİTEN PROJELER

Projenize Başlayalım!


Hedeflerinize ulaşmanız ve işinizi büyütmeniz için size yardımcı olmaya hazırız.

FiYAT TEKLİFİ ALIN