IPhone 7 Ve IPhone 7+ Kablosuz Şarj Özelliği Gelecekmi?

IPhone 7

iPhone 7 Plus pil nihayet tüm gün ve yarının en içine sürebilir, çok, tüm yeni Mophie Juice Paketi Hava başlangıcından sayesinde. Bu Mophie en son pil kutusu ve aynı anda korurken Apple‘ın yeni iPhone için 2,525mAh pili askıları. Bu kauçuk destek pedleri ve yükseltilmiş köşeleri bulunmaktadır. En iyisi, bunu şarj veya tel etrafında bile bozmak için bu Mophie çıkarmak zorunda kalmazsınız. Bu Mophie göre, Qi ve diğer popüler kablosuz şarj sistemleri ile uyumludur. Kablosuz şarj bazı Android telefonlarda popüler, ama biz out-of-the-box bir iPhone üzerinde bu görmek için henüz ettik. Apple iPhone 8 özelliği planladığı söyleniyor.

Toplam konuşma süresi neredeyse iki katına

Toplam konuşma süresi yaklaşık bir Mophie Juice Paketi Hava iPhone 7 katına çıkar. Pil ömrü 27 saate 14 saat atlar. Evet, iki olguda iPhone 7 toplu eklerim, ama bu teknik şimdiye Mophie en kompakt suyu paketidir. Ve bu sizi rahatsız yardımcı olmak için beş renkte geliyor: siyah, kırmızı, altın, altın ve donanma yükseldi. Her Suyu Paketi Hava boyutu da Mophie Öncelik + geçiş ücreti ve senkronizasyon için şarj dediği sahiptir. Bu uygun, sonra suyu paketini şarj etmek telefonu sağlar.

Teknik İkinci iPhone 7 Mophie

İster inanın ister inanmayın, orada bugün önce bir iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Mophie pil kutusu, ama Mophie Eylül ayında modüler vaka sistemi başlatmak yaptım değil. Denir olarak Mophie çiftler, açık bir taban durumda ve üç aksesuarları biriyle geri manyetik Gücü tutun: bir kimlik kartı cüzdan, folyo etrafında-sarın veya Powerstation Artı Mini pil. İlginç bu modüler düzeni göründüğü gibi, Powerstation Artı Mini pil yerine kolayca düştü. iPhone 6S ve iPhone 6S Artı Mophie burada da işe yaramadı bu yüzden Apple kamera yerleştirme değiştirdi. bugüne kadar hiçbir gerçek Mophie pil kutusu çözüm oldu. Güç kullanıcıları ve sık seyahat edenler bugünden itibaren Mophie resmi web sitesi üzerinden 99,95 $ maliyeti yeni Juice Paketi Hava, (yaklaşık £ 78, AU 134 $) en yüksek değeri göreceğiz. TechRadar kablosuz şarj test etmek sonra bugün inceleme bir Mophie Suyu Paketi Hava elleri olacak ve bu bizim Jet Siyah iPhone 7 Plus çizikler olup olmadığını.

Sosyal Medyada Paylaş

Peki Siz Bu Konuda Ne Düşünüyorsunuz?