İngiltere'de senin drone uçmak için yasal nerede Bu uygulama gösterir

bunu uçmak yasal nerede Kenara kontrolleri öğrenme, bir uçan sanal makineye sahip olmanın en keman yönlerinden biri bilmektir. Neyse ki, Ulusal Hava Trafik Hizmetleri (NATS) yeni bir uygulama kılavuzu uçan sanal makine el ilanları yardımcı olmak için yaratılmıştır.

Eğer araç veya genellikle güvenebilirsiniz yürüyorsun zaman olmamalıdır yerlerin dışında tutmak için ‘hayır girişin’ işaretleri ya da ‘çim uzak tutmak’. uçan uçağı gelince, ancak, yararlı işaretler, iyi, mevcut genellikle daha az bulunmaktadır.

Orada böyle bir havaalanı yakınında bir uçan sanal makine sinek olmamalıdır açık yerlerde elbette, ancak yerel alanda geldiğinde kısıtlı bir hava sahasına giriyoruz o her zaman net değil; Bir makineyi uçan size en yakın parkta yasayı ihlal sona düşündüm nasıl muhtemelen değildir.

Yapımı şeyler açık

Yrd denilen NATS uygulaması, onlar ya da hava sahasını ticari hava trafiğinin tarafından kullanılan bir alanın yakınında olduğunuzda gösteren bir harita sağlayarak yardımcı olur. Aynı zamanda, güç hatları veya gizlilik kısıtlamaları olabilir okul veya spor stadyumları gibi kamu binaları gibi tehlikeli engelleri vurgulamak olacaktır.

hava trafik hizmetlerinin İngiltere’nin ana sağlayıcısı olan NATS böyle bir uygulama oluşturmak için mükemmel bir organizasyon ve umut hava sahasını düzenleme bilgilere erişmek için hızlı ve kolay hale getirerek tehlikeli drone olayların daha az örnekleri vardır olacağıdır.

UK Airprox kurulu göre yaklaşık 50 drone olayları bu yıl olmuştur. Bu çok büyük bir rakam gibi ses olmayabilir, ama 2015 yılında sadece 11 vardı. Düşünüyor, o açık hızla ele alınması gereken bir sorun.

ancak son zamanlarda ana girdi oluyor nispeten yeni bir teknoloji olması, drone mülkiyet yasalarının tüketici bilgisi oldukça bulanık olduğunu anlaşılabilir. Temelleri 400 ayakları altında kalmaya, havaalanları veya uçağın yakınında uçmak ve her zaman senin manzaraları içinde drone tutmak değil hatırlamak için vardır.

Tabii ki, resmi yasalar bundan daha derinlemesine daha karmaşık. Ancak Drone olarak uygulamalar büyük ölçüde birçok belirsizlikler temizlenmesine yardımcı olmalıdır. Yrd. Drone Assist şimdi iOS ve Android’de hem indirmek ücretsizdir.

  • Şimdi bunu kullanabilirsiniz nerede, neden kendi drone almak değil biliyor musunuz? Bunlar 10 en iyi
Sosyal Medyada Paylaş

Peki Siz Bu Konuda Ne Düşünüyorsunuz?