HyperDrive hub MacBook Pro iki monitör bağlanmanızı sağlar

HyperDrive hub MacBook Pro iki monitör bağlanmanızı sağlar

 

Özellikle taban 13 inç modeli – – Apple’ın yeni MacBook Pro, ilgili büyük şikâyetlerinden biri bağlantı göreceli eksikliğidir. Bir dongle tabii ki, bu yuvarlak bir potansiyel yoldur ve dünyanın en hızlı ve en kompakt Thunderbolt olduğunu iddia şık yeni teklif 3 USB-C Hub sadece ortaya çıkmıştır.

HyperDrive Kickstarter üzerinde başlatılan edilmiş ve özellikle defterin bir tarafına USB C portlar bir çift takmayı 2016 MacBook Pro için özel oluyor.

dongle sonra 7 portları kendi seçimini sürücü ve gerekirse hepsini aynı anda kullanılabilir sağlamak için 45Gbps bant genişliğini kullanır.

Peki burada ne alabilirim? SD ve microSD kart yuvası ile birlikte bir HDMI bağlantı noktası, Thunderbolt 3, USB-C portu, USB 3.0 portları bir çift (biz hala bu makalede MacBook Pro bir SD kart yuvası ihtiyaç neden tartış).

HyperDrive

Çift monitör sihirli

belirtildiği gibi, bunların hepsi aynı anda 30Hz de HDMI üzerinden 60Hz de (8 K kadar) Thunderbolt 3 ekran ve 4K ekran yukarı kanca mümkün, yani aynı anda kullanılabilir.

Pro bile 15-inç MacBook sadece 87W gerektirir – – bağladım iki ekran yerken artı Merkezi’nin Thunderbolt 3 liman gücünün boru 100W size fiş ve aksesuar yoluyla olanca hızıyla MacBook Pro şarj edebilirsiniz, yani can. (Mümkün değil Dokunmatik Bar olmadan taban 13-inç MacBook Pro A ustalık, sadece diğer modellerde dört kıyasla Thunderbolt 3 bağlantı noktaları bir çift vardır gibi).

Eğer görüntüleri de görebileceğiniz gibi, HyperDrive 115 x 28.5 x 8.5mm boyutlarında ve (o alüminyumdan moda oluyor) 34g ağırlığında olan, oldukça küçük ve temiz.

  • Burada Kickstarter üzerinde HyperDrive Ön sipariş

göbek uzay gri ve gümüş renklerde mevcuttur ve Kickstarter üzerinde projeyi destekliyor ve 49 $ aşağı koyarak torba bir (£ 40 civarında, AU 65 $) can – tavsiye fiyat varlık ile, en ucuz süper erken kuş fiyat, zihin var (80 £ civarında, AU 135 $) 99 $. (Sadece süper erken kuş alıcılar için) ilk modeller diğer alıcıları Nisan ayında başlıyor hacim gönderim Şubat 2017 yılında gemi planlanmaktadır.

  • Noel için en iyi ucuz MacBook ilginizi?
Sosyal Medyada Paylaş

Peki Siz Bu Konuda Ne Düşünüyorsunuz?