Huawei şirketi hakkında genel bilgiler,ürünleri

Huawei logo 840x472

Huawei şirketi hangi ülkede daha fazla ilgi görüyor?

China Net Promoter Score(CNPS) markası olan Huawei bu yıl artık Çin’de en iyi marka oldu. Huawei Çinlilerin kendi ürünlerini sevmesiyle beraber Çin’de şirket açtı. Dünya çapında en iyi telefon markalarından biri söyleyebiliriz. Huawei şirketi kendi telefonlarından başka, internet şebekeleri üretmektedir. Çinliler Huawei şirketinin internet  şebekesini daha fazla kullanıyorlar.

Huawei ürünleri

Akıllı telefon
Modem
Bilgisayar
Tablet
ADSL(İnternet)

Huawei şirketi hakkında önemli bilgiler?

Huawei 1987-ci ilde kurulmuştur. Huawei şirketinin sloganı “Chinese Can Do Great Things (Çinliler Büyük İşler Başarabilir)”. لعبة الروليت في العراق Şirketin internet şebekesi üzre aylık geliri nakit olarak 20 milyar ola biliyor. مواقع المراهنات الرياضية
Firmanın 2014’deki kaarı 34.2 milyar CNY(Çin parası) olumuştu. Türk lirasıyla tahmini olarak 15.4 milyar oluyor. Huawei şirketinin 21 ülkede AR-GE ofisi bulunmaktadır. Bu ülkeler:
Çin, Amerika, Pakistan, Fransa, Belçika, Almanya, İsveç, İrlanda, Hindistan, Rusya ve Türkiye’dedir. 2013 yılında 5 milyar dolar kazancını 2014 yılında 6.4 milyar dolara($) çıkartmıştır. Şirket resmi olarak Çin şirketi olmaktadır. Çin dilinden (华为) ingilizceye çevirilerek Huawei ismi verilmiştir. Son dönemlerde şirket diğer Ericsson ve Motorola şirketleriyle anlaşma yapmıştır. Ayrıca “TTNET(Türk Telekom)’un resmi internet sağlayıcısıdır. Global çapında 3G taşınabilir modemleri ile tanınan Huawei şirketinin akıllı telefonlarının bazı sorunları oluşa biliyor ve insanları bu sorun rahatsız ede biliyor.Huawei

Huawei ürünlerinin güçlü yönleri

Fiyat açısında diğer akıllı telefonlardan farkıyla üstünlüğünü konuşturmaktadır. Bazı akıllı telefonları 200TL çapında olabiliyor. 200TL alına bilecek noktaları:
Oyun yükleyip oynayabilirsiniz. Bu açıda bizce fiyat performans ürünü olabilir. العاب لكسب المال Eğer evde telefona fazla para vermek istemiyorsanız önerilen telefonlardan biridir. Huawei Ascend, U8850 ürünleri pahalı olsada gerçekten ürünleri kamera açısında ve bellek konusunda diğer akıllı telefonlardan 10 kat daha iyi.Huawei şirketi

Huawei ürünlerinin kötü yönleri

Sadece Vodafone’un şebekesini kullanmak zorundalar. Ayrıca ucuz ürünlerinin kamerası fazla güzel çekmiyor ve bazı ayarlardan eksik kalıyor. Depolama alanında sıkıntı olmasa da fotoğrafları ve videoları microsd’den başka yerde saklayamazsınız.

Neden Vodafone şebekesi kullanmak zorundayız?

Çünkü, Huawei şirketi kendisi kullanıcılarına yaptığı internet Vodafone olarak geçiyor. Bunun için Huawei markalı telefon kullanıcıları sadece Vodafone’un şebekesini kullanmaya zorunda kalıyorlar.

Sosyal Medyada Paylaş

Bunları Okudunuz mu?

Peki Siz Bu Konuda Ne Düşünüyorsunuz?