HP Yeni Dizüstü Bilgisayar Şimdiye Kadar Yapılmış En İnce Dönüştürülebilir

HP Yeni Dizüstü Bilgisayar Şimdiye Kadar Yapılmış En İnce Dönüştürülebilir

HP

Yani henüz çok tıknaz sağlam ve aynı zamanda bir hibrid olmayan bir dizüstü bilgisayar ister misin? ne şirket iddia dünyanın en ince sağlam dönüştürülebilir duyurdu HP, daha sonra, sizin için bazı iyi haberler var.

Adından da anlaşılacağı ve uygun fiyatlı, ve darbelere, çarpmalara ile baş edebilmek için tasarlanmıştır. Ve çocuklar okul gün boyunca üzerinde indirebilmek olabileceğini düşer gibi HP’nin ProBook X360 11 G1 Education Edition sınıf için inşa edilmiştir.

MIL-STD 810G1 spec yerleşik bir sıvı dökülmesine karşı dayanıklı klavye ile sert endüstriyel kauçuk kaplı olan, ve Gorilla Glass 4 ekran için kullanılır. Cihaz ağırlığı (non-dokunmatik varyantı için) 1.35kg de başlayan, 19.9mm kalınlığında olduğunu.

Bu stand veya çadır modunda, ProBook normal dizüstü bilgisayar olarak kullanılmasına olanak ya da tablet kullanım için klavye tabanına karşı tamamen geri katlanmış ekran ile 360 ​​derecelik bir menteşe ile konvertibl bir 11.6-inç olduğunu.

belirtildiği gibi isterseniz, bu 11.6-inç, 1366 x 768 çözünürlüklü ekran dokunmatik ekran, ya da bir dokunmatik olmayan model olabilir. zaklady online fortuna

  • büyük bir hibrid laptop sonra mı? En iyi listemize göz atın

sistem spec

donanım spec 256GB M.2 SSD kadar çalışan, 64GB eMMC flash sürücü başlar. 8GB sistem RAM kadar Intel Celeron işlemci, ve depolama seçenekleri içerir.

sunulan bağlantı noktaları USB-C konektörü (veri sadece), USB 3.1 Gen 1 portları bir çift, HDMI 1. kasyno online automaty na prawdziwe pieniądze 4b, bir Ethernet portu, kulaklık / mikrofon birleşik jakı ve microSD yuvası bulunur. Ayrıca dual-band 802.11ac (2×2), Wi-Fi ve kablosuz cephesinde Bluetooth 4.2 olsun.

Pil ömrü en fazla 11 saat ya da öylesine, HP iddia ediyor, ama açıkçası kilometre tam olarak ne için dizüstü kullandığınız hangi bağlı olarak değişecektir.

Orada isteğe bağlı kalemi, hem de, ve HP, değerlendirme yetenekleri içerir. Ve öğrencilerin yolda ve görev kalıyorsun sağlayabilirsiniz Sınıf Müdürü olarak öğretmenler için araçlar sağlar.

ProBook X360 11 için Fiyatlandırma G1 EE ABD üzerinden (£ 260 civarında, AU $ 445) 329 $ ‘da başlayacak.

  • Bunlar en iyi iş dizüstü bilgisayarlar şu anda mevcuttur
Sosyal Medyada Paylaş

Peki Siz Bu Konuda Ne Düşünüyorsunuz?