Hotspot Shield Free: Günün İndir

Hotspot Shield Free: Günün İndir

Hotspot Shield

 

Hotspot Shield Ücretsiz

Bir kafede ya da bir paket içinde konum ve online bankacılık yapabilirsiniz. Dünya hakimiyeti için gizli planlar güncelleyebilirsiniz böylece kablosuz hotspot bağlıyoruz. Ama biliyor musunuz bu yönlendirici olmuştur veya şirket tutuyor nerede? Eğer aynı ağ üzerinde herkes senin kadar güzel olduğunu güvenebilir miyim?

Eğer cevap hayır – o zaman Hotspot Shield Free şeklinde bazı korunmaya muhtaç – ve çoğu halka açık yerlerde, o olacak.

Kötü güvenli Wi-Fi durdurulması veya sahte noktaları kurmak son derece kolay olduğu ortaya çıkıyor, yüzden dışarı ve hakkında bilgisayarınızla birlikte olduğunuzda kendinizi korumak için önemlidir.

İhtiyacınız Neden

Dünya düzgün bir kablosuz ağların güvenliğini yok. Kötü adamlar ve aralarında yakalanmayın eğer değerli kişisel bilgi veya sizi dolandırmak için kullanılabilecek oturumların kaybedebilirsiniz.

Eğer iletmek verileri gizleyerek, bağlanmak ve herkes aldığınız için Hotspot Shield Free gibi sanal özel ağ araçları güvenli bir ağ oluşturmak. Bu bir web sitesi belirli ülkelerden gelen kişilere içeriği gösterilmez zaman, hangi geoblocking etrafında almanın mutlu bir yan etkisi vardır ve çok reklam takibi ile uğraşamaz.

Neden VPN Kullanmamız Gerekiyor?

VPN (Virtual Private Network)- İngilizce Türkçe ise Sanal Özel Ağ anlamını vermektedir. Sanal Özel Ağ sayesinde kendimizi başka bir yerde gösteriyor. Faydası aslında çok büyük. Çünkü, dijital ajanslarda sunuculara yüzlerce saldırı oluyor. Bu saldırıları engellemek ve üstesinden gelmek zor olduğu için VPN kullanılıyor. Tabi ki, yüksek ajanslar bu durumları kolaylıkla engelleyebiliyor. Aynı zamanda diğer dış ülke hizmetlerinden yararlanarak yüksek fiyatlı olmasına rağmen DDOS(İnternet üzerinden web sitelere ve sunuculara yapılan saldırı)’nın önünü alıyorlar.

 

Sosyal Medyada Paylaş

Peki Siz Bu Konuda Ne Düşünüyorsunuz?