Her Üç Kişiden Biri İnternetten Alışveriş Yapıyor

alisveris 820x440

Alışveriş

Alışveriş Türkiye’de internet üzerinden alış ve satış yapanların sayısı her geçen gün artıyor. İhtiyaçların önemli bir kısmını internet üzerinden alışverişle karşılayanların oranı yüzde 65 olurken online satın alma tercihlerinde ilk sırayı giyim aldı. where to buy ivermectin in nigeria

Ajans Press, satış ve ticaret tercihleri üzerine bir araştırma gerçekleştirdi. Ajans Press’in GfK’dan edindiği bilgilere göre internetten en çok satın alma işlemleri yüzde 49’la giyim sektöründe gerçekleşti. Giyim sektörünü sırasıyla yüzde 48’le finans, yüzde 44’le tüketici elektroniği ve küçük ev aletleri izledi. ivermectin mites on rats dosage Online işlemlerde en az satın alım gerçekleşen kategori ise yüzde 16 ile paketlenmiş yiyecek ve içecek grubu oldu. Medyada e-ticaret ve online alışverişe ilgili yıl içerinde 6 bin 612 haber yansıması tespit edilirken, ITS Medya verilerine göre online alışveriş internette ve portallarda 24 bin 266 haberle konuşulmayı başardı.

İNTERNETTEN ÜRÜN ARAŞTIRMAYI ÇOK SEVDİK

Online alışveriş yapanların yanı sıra internetten ürün araştıranların oranı ise yüzde 56’ya ulaşırken, yüzde 45’i bir yıl öncesine göre interneti daha fazla kullanarak ürün satın aldığını belirtiyor. Dünya genelindeki istatistikler incelendiğinde Avrupalı tüketicilerin yalnızca yüzde 21’lik dilimi mobil ödeme olanaklarının artmasını talep ederken bu oranın en yüksek olduğu kısım Latin Amerika oldu.

İnternetten Satın Almak Güvenilir Mi?

Türkiye dışında bir ülkeden eğer bir ürün satın alacaksanız sıkıntı yaşamamak için bir ininal kart kullanabilirsiniz. Çünkü, bu kart sayesinde 13 yaş üzeri kullanabilirsiniz. Aynı zamanda çok fazla ücret istemeden size kredi kartınızı verecektir. ivermectin for dogs whipworm Gün içinde sifariş edebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş

Peki Siz Bu Konuda Ne Düşünüyorsunuz?