Hangi Renk Gölgeli iPhone SE Satın Almalıyım?

Hangi Renk Gölgeli iPhone SE Satın Almalıyım?


iPhone 5S SE iPhone gibi görünebilir, ama çok daha iyi bir telefon, sağlam inşa kalitesi, büyük iç gücü ve çok gelişmiş bir arka kamera ile.Başlangıçta çıktığı zaman IPhone SE sevdik. 4 verdik beş yıldız – metal gövde hissediyorum, arka iki tonlu bir renk efekti ile bir prim vardır. العاب مراهنات IPhone SE ile dört farklı renk seçenekleri var. Burada da daha iPhone aldığın zaman olacak gölge her seçenek var.
Aynı zamanda iPhone 5 için Tjps ve püf noktaları
Bu küçük iPhone dizi için yeni bir seçenek. ama iPhone 6 almak ve 7 iPhone başladık aynı gölge. Herkes için gölge olmayabilir, ama kesinlikle ilginç bir renk seçimi.

Gümüş

Geleneksel Gümüş gölge iPhone SE sizin için kullanılabilir, ve açık renkli bir telefon arıyorsanız bu muhtemelen gitmek için en iyi seçenektir.

Uzay Gri

Uzay Gri geri de iPhone 5 için. Eğer 4 inç telefon üzerinde koyu bir gölge arıyorsanız, bu gitmek için tek kişi olacak.

Altın

Kullanabileceğiniz son renk seçeneği altın iPhone bir SE. Bu yepyeni telefonunuzda küçük bir bling arıyorsan IPhone SE renk baktığımızda belki de en kaliteli. Eğer Apple renklerde herhangi bir fantezi değil, her zaman satın almak ve daha sonra herhangi bir durumda koy bir tasarım ve iPhone için de istediğin gibi görünebilirsin. Sadece iPhone 5 satılan renkler için gitmek zorunda değilsiniz.
En iyi iPhone durumlarda listesini isteyiniz

Sosyal Medyada Paylaş

Peki Siz Bu Konuda Ne Düşünüyorsunuz?