Hacker grupları artış göstermeye başladı! Devlet siteleri & insanlar tehlikede!

2017051223470219 c2fep2mdhmrnkgenlr1hfj82h41

Hacker grupları nasıl yayıldı? Savaşlar nerede oluyor?

Günümüzde en tehlikeli konu Hacker gruplarının Siber Savaşı oldu. Artık sadece güvenlik için değil, kötü amaçlı yazılımlar üretmeye başladılar. Bunlar Siyah Şapkalı Hackerlar lakabını taşıyor. لعبه الفواكه Kendilerinin ismini yükseltmek için kötü yazılımları sistemlere göndererek önce sistemi sonra ise şirketi hackliyorlar. Günümüzde bu siber savaşların ardı arkası kesilmemektedir. Öncelikle bir siber anlatım dosyalarından yararlanarak artık gençlerde bu işe merak göstermeye başladı. Her gün 100 ülke diğer ülkelerle siber savaş alanında kapışıyor. موقع كونكر اونلاين Sadece güvenlik sistemleri değil artık diğer devlet başkanları diğer insanlar hacklenmeye başladı. Dünyada herkes şu an tehlikede. Çünkü siber savaş alanı artık uzmanlaşmaya doğru gidiyor. Her gün kendimizi anti-virüslerle güvende hissediyoruz ama artık anti-virüsler hiç bir işe yaramıyor ve aksine anti-virüslerin kendileri hackerların trojeni haline çevrildi. Hackerların hepsi kötü değil, Hackerlığı iyiye kullanan Beyaz Şapkalı Hackerlarda vardır. Türkiyede en ünlü beyaz şapkalı hacklardan biriside “AYYILDIZ TİM” olarak adlanıyor.

Kim bu AYYILDIZ TİM?

AYYILDIZ TİM hakkında söyleyebileceğimiz şeylerden birisi milli hackerlar olduğudur. Yeni Zellanda da kuruluduğu söylenen bu grubun kaç kişiden olduğu hala bilinmemektedir ve saklıdır. İnsanları hacklemekden koruyan AYYILDIZ TİM’in en büyük operasyonları Fetöcüler üzerindedir. AYYILDIZ TİM’in en büyük ikinci darbesi ünlü Siyah Şapkalı Hacker grubu olan Anonymous’u hacklediği gün dünyada yayıldı ve herkesin korku alanına çevrildi. AYYILDIZ TİM bu güne kadar 200 adet hesabı kapatıldı bu işlerin neden yapıldığını bulmak çok kolay. Türkiye üzerine geçen saldırıların hepsinin önünü AYYILDIZ TİM kendi üzerine götürmüştür. AYYILDIZ TİM’in aksine çalışan farklı türk siyah şapkalı hackerlarda var. Bunlardan en geniş yayılmış ve Anonymous ile bağlantısı olduğu söylenen “Red Hack”dir.
AYYILDIZ TİM’in Orijinal Youtube Hesabı
AYYILDIZ Tim’in Orijinal Web-Sitesi

RedHack ve Anonymous Kimdir?

Gruplarında kaç kişi olduğu hala bilinmese de Anonymous grubu ile bağlantısı olduğunu söyleyebiliriz.
Red Hack’in kendi orijinal Twitter hesabında Anonymous’un Red Hack’le bağlı paylaşım yapmıştır:
RedHack’in orijinal Twitter hesabı:RedHack’in Twitter Hesabı
HackerBu mesajdanda gördüğümüz gibi Anonymous’un RedHack(Kızıl Hacker)’la bağlantısı bulunmaktadır. Her ikisi 2012 yılında kurulmuş siyah şapkalı Hackerlar uzun süre aranmasına rağmen onların yaşadıkları yer bulunmamaktadır. عجلة الروليت
Artık 2018 yılında Hackerların sayısının artacağını ve gençlerin daha çok Hacker bölümüne merak göstermekte olduğunu Google’da görebiliriz.

Sosyal Medyada Paylaş

Peki Siz Bu Konuda Ne Düşünüyorsunuz?