Günün indirin: Scribus

Günün indirin: Scribus

Bilgisayar yayıncılık, masaüstü yayıncılık uygulamasıdır. Büyük baba ile ilgili kelime işlem ve diğer ofis görevleri bulunuyor. nature ivermectin Ama ne için açık kaynak kodlu programları yığınlarının vardır?.

Merhaba demeye high-end fiyat etiketi olmadan high-end özelliklere sahip Scribus, için. Ya da gelip herhangi bir fiyat etiketi, bunu düşünmek. XML ve OpenDocument formatları Word, PDF ve diğerleri ile çalışır ve Arapça ve diğer benzer yazı sistemleri dışında çoğu dil için uygundur. Bu üçüncü taraf uygulamalar aracılığıyla desteklenen.

İhtiyacınız Neden

DTP kelime işlemci ya da birlikte hızlı bir afiş atma çok daha zorlu ve profesyonel yayıncılık programı var. Tipik bir ev odaklı düzenleme programı teklifi daha çok daha güçlü araçlara ihtiyacı vardır. Scribus 13 yıldır sürekli gelişme olmuştur ve yanı sıra interaktif formlar gibi online yayınlar (Eğer Pantone kendiniz ekleyebilirsiniz rağmen, ama nedeniyle lisans için Pantone renkleri) ve PDFs. It en şaşırtıcı derecede güçlü yetkileri profesyonel dizgi ve renk yönetimi, bakar ve tek gerçek eleyip Scribus açmak ya da diğer masaüstü yayıncılık uygulamaları dosyaları kurtarmak değil ki şaşırtıcı derecede yüksek fiyat tag. lyme ivermectin alinia The ile bir program gibi hissediyor, bu yüzden bir arayüz ile yazılım parçası, sen büyük bir kütüphane varsa InDesign veya Quark projeleri onlara biraz zaman alabilir güncellenmesi de geldi. buy ivermectin for guinea pigs australia

Ana Sayfaya Dönmek İçin Tıklayın!

Sosyal Medyada Paylaş

Peki Siz Bu Konuda Ne Düşünüyorsunuz?