Günün indirin: Fotor

Günün indirin: Fotor
Fotor

 

Kimimiz bile ortalama bir resim düzenleme uygulaması, ikinci el araba aynı maliyet günleri hatırlayacak kadar eskidir. O günler çok gerilerde kaldı ve tam olarak sıfır fiyat etiketi için çok iyi bir görüntü düzenleyici elde etmek mümkündür. Fotor merhaba deyin.

İhtiyacınız Neden

Tek veya çok rahatsız edici değil reklamın karşılığında Fotor görüntü araçları iyi bir seçenek sunmaktadır. Sen özel efektler uygulamak ve çerçeveler ve sınırları ekleyin, fotoğraf görünümünü iyileştirmek ve hatta ulaşmak için normalde pahalı bir kameraya ihtiyaç olurdu o tilt-shift bulanık etkileri tür alabilirsiniz.

Burada vurgu hızlı sonuç üzerinde, yani örneğin tamamen görüntülerin görünümünü değiştirmek için kullanabileceğiniz 13 farklı tek kademe sahneler vardır. Aşırı koyu sahneler, aydınlatılmasını aşırı maruz olanlar soluk görünür ve renkler gerçekten yumruk.

onun yaratıcıları gerçekten daha düzenleme ve gerçekten dramatik görüntüler için tam HDR desteği dahil olmak üzere bazı yeni özellikler reklamları kaldırır ve ekliyor Pro sürümünü, satın almak istiyorum, çünkü Fotor ücretsizdir. Ancak ücretsiz sürümü böylece için hurra oldukça kendi içinde özellik dolu olduğunu.

İndirmek için resmi web sitesine giderek indirebilirsiniz.

Ana Sayfaya Dönmek İçin Tıklayın!

Sosyal Medyada Paylaş

Peki Siz Bu Konuda Ne Düşünüyorsunuz?