Günün indirin: AIMP

AIMP
AIMP

 

AIMP

Hala Windows Media Player veya kullanıyor musunuz – gasp – PC’nizde iTunes? Sonra dünyada iyi ve büyük olduğunu tüm aşk için, yerine AIMP kucaklıyorum.

programlarının aksine biz sadece, hızlı, kolay değil söz ettik ve size bir şey yapmaya çalışın her zaman etrafında f-bomba atma olmaz.

İhtiyacınız Neden

Bize düşünmek için biz hoover ise sert tekno var ya podcast olsun Çoğumuz, müzik çalma çeşit için PC’ler kullanın. Windows veya müzik çalma cihazları ile gemi varsayılan müzik çalarlar oldukça korkunç ve oldukça ne yapabilirim sınırlı olma eğilimindedir.

Tüm şartları kapsar ama kendi karaoke parçaları yapmak için şarkıları vokal şerit çok güzel bir özellik de dahil olmak üzere kullanışlı seçenekler ekler. Bu, müzik ile uyanmak internet radyo istasyonlarını içine MP3 koleksiyonunuzu, melodi düzenlemek ve tatile gittiğinizde hayvan besleyebilir.

Biz bu sonuncusu uydurdum. Ama sen diğer insanların bilgisayarlarında güvenen iseniz gerçekten yararlı bir makineden, onu taşımak için bir USB sürücüde AIMP sopa olabilir. Kapsamlı ses seçenekleri özel efektler de dahil olmak üzere ve bu bir uygulama var faktör fonksiyonel geri eğlenceli koyar.

İndirmek için resmi sitelerine girerek Download bölümüne girerek en son sürümü indirebilirsiniz.

Ana Sayfaya Dönmek İçin Tıklayın!

Sosyal Medyada Paylaş

Peki Siz Bu Konuda Ne Düşünüyorsunuz?