Günün İndir: MusicBee

Günün İndir: MusicBee
MusicBee

 

Eğer hala müzik için Windows ‘varsayılan medya oynatıcı ile yapıştırma ediyorsanız, bunun yerine MusicBee gibi düşünüyorum. Bu nihai müzik çalar ve ajanda olmayı hedefleyen ve bu güzellikler için harika bir haber birçok Winamp eklentileri olanlar da dahil olmak a iri toplama (sesini, otomatik parça etiketleme ve destek surround tamamen özelleştirilebilir arabirime, ses upmixing dahil doludur belirli bir bağbozumu dijital müzik hayranları).

İhtiyacınız Neden

Windows ‘kendi müzik uygulaması Tamam, ama MusicBee sunar özellikleri bile bir kısmını yok. Bu çalma listeleri ve podcast, Android telefonlar, Groove Müzik (eski Xbox Music olarak bilinen servisi), Last.fm entegrasyonu, CD dahil olmak üzere mobil aygıtları destekler – size fikir olsun.

Bütün bu rağmen ‘buytunes’ ile kafiye bazı diğer müzik programları gibi yazılım kabartmak muzdarip değil; Hatta derileri ve eklentileri bir sürü çalışan, MusicBee genellikle genellikle bir sürü daha az bellek 70MB altında kendini tutar.

Yeni başlayanlar için çok misafirperver ve güç kullanıcılar için çok güçlü bir program bulmak nadirdir, ancak nadir bir şey olduğunu. Ücretsizdir, ancak geliştirici mutlu minnettar müzik tutkunları bağış kabul eder.

Ana Sayfaya Dönmek İçin Tıklayın!

Sosyal Medyada Paylaş

Peki Siz Bu Konuda Ne Düşünüyorsunuz?