Günün İndir: IrfanView

Günün İndir: IrfanView
IrfanView

 

irfanview

(Yaratıcısı İrfan Skiljan adını alır) IrfanView görüntü izleyicilerin yaşlı bilge bir uygulama. 13 yıllık ömrü o PC’nizde koyabilirsiniz en yararlı şeylerden biri kaldı var. Bu mükemmel bir resim görüntüleyici, ama bundan çok daha yetenekli.

İhtiyacınız Neden

onlar bizim telefonları ya da biz taradığımız şeylerden fotoğrafları ister Hepimiz IrfanView kullandığı sistem kaynakları bakımından son derece küçük., zaman zaman görüntüleri gerekiyor ve o cayır cayır yanan hızlı olduğu anlamına gelir. Bu resim dosyası itti dramatik boyutları kadar olan mega megapiksel, bu günlerde önemli.

Çok girişken olduğunu. sadece fotoğraf olanları ancak simgelerin, PostScript, PSD, GIF ve daha fazlası, yanı sıra müzik ve video dosyaları – Bu hayal edebileceğiniz görüntü dosyası hemen hemen her türlü güzel oynar. Bu mükemmel bir şey-izleyici yapar.

Üstünlük başka bir şey dönüşümüdür. Hızlı yeniden adlandırılması ve birden fazla dosya dönüşümü için bir toplu işleme programı vardır ve gelen ve dönüşüm ayarları üzerinde tam kontrol ile çoğu görüntü dosyası formatlarını dönüştürebilirsiniz. skinnable araç çubukları ve eklentiler için destek ekleyin ve görüntüleri İsviçre Çakısı var. Bu dahice.

Resmi sitesinden en güncel sürümü indirebilirsiniz.

Ana Sayfaya Dönmek İçin Tıklayın!

Sosyal Medyada Paylaş

Peki Siz Bu Konuda Ne Düşünüyorsunuz?