Günün İndir: Free Studio

Günün İndir: Free Studio

 

Free Studio

Free Studio dünyanın bir numaralı ücretsiz paketi olarak tanımlıyor. Google Dokümanlar ve OpenOffice bu konuda söyleyecek bir şey olabilir şüpheli, ama kesinlikle YouTube’dan video indirmek için yararlı bir araçtır.

Biz Devam etmeden önce, telif hakkı sahibinin izni olduğunda sadece video indirmek gerektiğini unutmayın. Yetkisiz indirme hizmeti YouTube’un açısından aykırıdır.

Free Studio dört temel bölümden ile, basittir. MP4 video olarak veya bir ses-sadece MP3 parça olarak – ana bir, İndir, YouTube kullanmak istediğiniz ve bunu nasıl indirmek istediğiniz klibi belirtirseniz sağlar.

Bu yeterince kullanışlı, ama Free Studio gerçekten yararlı kılan sonraki düğmesi var: Eğer tabletler ve akıllı telefonlar gibi cihazlar kullanılmak üzere diğer formatlar içine video veya ses dosyalarını dönüştürmek sağlar dönüştürme bölümünde, bu.

İhtiyacınız Neden

Sadece YouTube için değil. Bu Instagram, Dailymotion, niconico ve Coub ile çalışır ve çok Skype ses ve video kaydetmek için vaat ediyor. Ayrıca YouTube’a ve yaptığınız müzik veya oluşturduğunuz bir oyun playthrough paylaşmak istiyorsanız yararlıdır Facebook, yüklemek için kullanabilirsiniz.

Uygulamanın kullanımı ücretsizdir ve endişelenecek hiçbir casus yazılım var, ama yükleyici diğer web siteleri, uygulama yüklemelerinde ve araç çubukları paket bağlantıları yapar: geliştirici bu para yapar nasıl tamamen ön olduğunu. Eğer tıklayarak veya bir sorun sizin için eğer tıklamayın dikkatli olun.

İndirmek için resmi sitesine gidip Download bölümüne tıklamanız yeterlidir.

Sosyal Medyada Paylaş

Peki Siz Bu Konuda Ne Düşünüyorsunuz?