Google Yeni Duyarlı Tasarım Getiriyor!

Google Yeni Duyarlı Tasarım Getiriyor!

Duyarlı Tasarım Nedir?

Duyarlı Tasarım web sitemizin tüm internete erişim sağlayan cihazlar için uyumlu olması demektir. Yani bilgisayar, telefon, televizyon ve diğer cihazlar web sitede kolaylıkla gezinebilir. Renkler ve arayüz daha öne çıkar ve animasyonlar kullanılır. Yakın zamanda Google bu işi gerçekleştirmek için bir plan ileri sürdü. ivermectin for turkeys Google açıklamada Eylül ayına kadar çıkacağını söyledi ve yeni arayüze ait paylaşımlar yapacak. Aynı zamanda Google beta sürümlerini de yakın zamanda erişime sağlanmasına olanak sağlayacak.

Duyarlı Tasarım Neden Gerekli?

1. Malzeme Metafordur

Maddi bir metafor, rasyonelleştirilmiş bir alanın ve bir hareket sisteminin birleştirici teorisidir. Materyalimiz, kâğıt ve mürekkebin çalışmasından esinlenen dokunsal gerçekliğe dayanıyor, ancak hayal gücüne ve büyüye açık. que es simpiox gotas para que sirve

2. Yüzeyler Sezgisel Ve Doğaldır

Yüzeyler ve kenarlar, gerçeklik deneyimimize dayanan görsel ipuçları sağlar. Bilinen taktil özelliklerin kullanımı beynimizin primal parçalarına değinmekte ve alımları hızlı bir şekilde anlayabilmemize yardımcı olmaktadır.

3.Boyutluluk Etkileşimi Sağlar

Işık, yüzey ve hareketin temelleri, nesnelerin nasıl etkileşimde bulunduğunu aktarmanın anahtarıdır. Gerçekçi ışıklandırma dikişleri gösterir, alanı böler ve hareketli parçaları gösterir.

4.Renklerle Uyumlu Tasarım

Tek bir temel tasarım sistemi etkileşimleri ve alanı düzenler. Her cihaz aynı altta yatan sistemin farklı bir görünümünü yansıtır. Her görünüm, bu cihaz için uygun boyut ve etkileşime göre düzenlenmiştir. Renkler, ikonografi, hiyerarşi ve mekansal ilişkiler sabit kalır.

5. İçerik kalın, Grafik Ve Kasıtlıdır

Kalın tasarım hiyerarşi, anlam ve odak oluşturur. Kasıtlı renk seçenekleri, uçtan uca görüntüler, büyük ölçekli tipografi ve kasıtlı beyaz alan, daldırma ve berraklık yaratır.

6.Renk, Yüzey Ve İkonografi Çalışmaları Vurgular

Kullanıcı eylemi deneyim tasarımının özüdür. Birincil eylemler, tüm tasarımı dönüştüren bükülme noktalarıdır. ivermectina costo farmacia del ahorro Vurguları çekirdek işlevlerini hemen fark eder ve kullanıcı için yol noktaları sağlar.

7. Kullanıcılar Değişikliği Başlatır

Arayüzdeki değişiklikler enerjilerini kullanıcı eylemlerinden alır. Dokunuştan hareket eden hareket, kullanıcıyı asıl taşıyıcı olarak görüyor ve güçlendiriyor.

8. Animasyon

Animasyon paylaşılan bir sahnede koreografi Tüm eylemler tek bir ortamda gerçekleşir. Nesneler, dönüştürülüp yeniden düzenlenirken bile, deneyimin sürekliliğini bozmadan kullanıcıya sunulur.

9. Hareket Anlam Sağlar

Hareket, dikkati odaklamak ve sürekliliği sağlamak için anlamlı ve uygun bir harekettir. Geri bildirim henüz açık değil. Geçişler verimli ancak uyumludur.

Sosyal Medyada Paylaş

Peki Siz Bu Konuda Ne Düşünüyorsunuz?