Google Aramalarında İlk Sırada Çıkmanın Sırrı 

google

Birisi size Google arama sonuçlarında ilk sırada çıkmanın sırrının verebilseydi ona neler teklif ederdiniz? Bu teklife tüm varlığınızı verebilirsiniz. الرهان الرياضي

Pazarlamanın, kazanç elde etmenin ve başarılı olmanın neredeyse zorunlulukları arasında yer alan SEO çalışmaları size bu sırrı verebileceğini söyler. Elbette bu sır herkes tarafından bilinen uygulamaları da içermektedir. İstikrarlı ve legal olarak yapılan çalışmalar ile ilk sayfada yer almak imkansız değildir. İlk sırada çıkmanın iki sırrı vardır. Birisi Adwords kullanmak ve üst reklam bandında yer almak diğeri ise etkili bir SEO ile yükselmektedir.

Sadece 9 Site

Google arama sonuçları arasında ilk sayfada yer alan site sayısı 9’dur. Yeni sayfa tasarımında 10 olan site sayısı 9’a düşmüş 1 sitenin alanında ise konu ile ilgili haber içerikleri gelmiştir. Bu içerikler haber haricinde Google’ın kendi e-ticaret sisteminde yer alan ürünlerin tanıtıldığı bir alan olarak da gelebilir. Bu 9 site arasında yer almak için kaç milyon tane sitenin önüne geçilmesi gerektiği ise her geçen gün değişmektedir.

SEO Çalışmalarını Yok Saymayın

Hiçbir yerde Google arama sonuçlarında ilk sırada çıkmanın reçetesini bulamazsınız bulacağınız tek reçete SEO yapmanız gerektiğidir. Doğru, istikrarlı ve arkası dolu bir SEO çalışması ile sitenizin yükselmesini sağlayabilirsiniz. SEO çalışmalarınız domain alırken başlar, site tasarımı boyunca devam eder ve sitenin açık olduğu her saniye de devam etmesi gerekir. Bu nedenle Google’da arama sonuçlarında yer almak için en başında SEO odaklı çalışmanız önemlidir. Aksi olan tüm durumlarda önünüze geçmek için bekleyen binlerce rakibiniz olduğunu sakın aklınızdan çıkarmayın.

Doğru Olanı Seçin

Sıralamalarda ilk sıralarda yer almak herkesin hayalidir ancak bazı imkansız durumlar vardır. Uç bir örnek vermek gerekirse arama motoruna Facebook yazıldığında ilk sayfada çıkma şansınız vardır ancak ilk sıra imkansızdır. العب اون لاين مجانا Bu uç örnekten yola çıkılarak doğru anahtar kelime seçiminin ne kadar önemli olduğunu görebilirsiniz. Facebook platformunda takipçi ve beğeni satışı yapan bir siteniz varsa sizin için doğru kelime kesinlikle Facebook değildir. Siz daha çok Facebook takipçi, Facebook beğeni, Facebook takipçi satışı gibi kelimeleri hedef almalısınız. Bu seçimler sayesinde her kelimede olmasa da sizin için önemli kelimelerde öne çıkabilirsiniz. لعبة الكازينو

Sosyal Medyada Paylaş

Peki Siz Bu Konuda Ne Düşünüyorsunuz?