Google Ana üçüncü taraf hileler yükleri çok yakında almak için ayarlanmış

Google Ana üçüncü taraf hileler yükleri çok yakında almak için ayarlanmış

Google, gadget kullanmak için ses aktive hoparlör asistanı yeni yollar kullanıcıları verecek üçüncü parti geliştiriciler, kendi Google Ana Sayfa “konuşma Eylemler” açıyor ortaya koymuştur.

Üçüncü taraf desteği tam “gelecek yılın başlarında” açılacaktır. bazı ortak geliştiriciler zaten bir süredir Google ile çalışıyor olması da olsa, biz yıl bitmeden yeni işlevler hoparlör çarptı görebiliyordu iyi bir şans var.

Ancak, Amazon Echo ve Echo Dot hoparlörler gömülü Amazon’un Alexa karşılaştırıldığında, Google Ana Sayfa zamanla artıracak nasıl artırılması yönünde farklı bir yol alıyor.

Google Ana Sayfa bekçisi

Esasen Alexa bir opt-in merkezi sunan ise, icar kullanıcılarının sesi olarak “Becerileri” aktif indirmek ve onlar cihazın yeteneklerini artırmak istediğinizde, Google Ana Sayfa hazır olduklarında tüm kullanıcılar için tüm üçüncü taraf fonksiyonları açık hale getirecektir.

Google Ana aslında birden fazla geliştiricilerin çok ayrı “Eylemler” ev sahipliği yapacak olmasıdır – bu yüzden bir tetikleyici olarak bir üçüncü taraf anahtar kelimeyi kullanırsanız, Google’ın sohbet bot dan diyelim ki, atlarsınız, Über ya da Spotify adlı. Burada düşünce her hizmet kullanıcılarının Google can daha olmasını bekliyoruz konuşmaları türlü hizmet etmek daha mümkün olacaktır olmasıdır.

Kendi komplikasyonları getiren ilginç bir yaklaşım. Google Ev kullanıcıları sunulmaktadır ne yeni işlevler bilecek nasıl App Store eşdeğer çeşit, el Eylemler seçmeden? 888 casino Ve nasıl Google anahtar neyi marka ve hizmetlerle ilgili gereken kategorize edecek? سباق الخيل büyük oyuncular daha az doğal ifadeler layık rekabeti dışarı iterek, en değerli Google Ana Sayfa tetik şartlarda veya ağız kavgası satın almak mümkün olacak mı?

Alexa ile birlikte, cihazların yepyeni bir dalga için yepyeni bir çağ bu. kolaylık açığız – burada seçim ya da şeffaflık pahasına gelmiyor umuyor.

  • Google Ana Sayfa yorumu
Sosyal Medyada Paylaş

Peki Siz Bu Konuda Ne Düşünüyorsunuz?