Facebook hata öldüler kullanıcılar söyler

FaceBook Hata Öldüler Kullanıcılar Söyler

Facebook

Sosyal Medya

Günü günden gittikçe tüm haberleri sosyal medya üzerinden izliyoruz. Hatta gerektiğinde “Freelance” olarak da çalışabilirsiniz. usefulness of ivermectin in covid-19 illness (april 19 2020)

Eğer FaceBook bu hafta sonu sadece vefat ettin söylenmesi giriş yaptıysanız panik yapmayın – sosyal ağ şimdi sabit olan oldukça utanç verici bir hata hatası.Bir şekilde bir anahtarı arkadaş ahrete intikal ettikten sonra profilinizin almak seçeneklerden biri olan “memorialised” gibi profiller çok sayıda işaretli fiske var. Facebook kurucusu Mark Zuckerberg bile glitch etkilendi.”FaceBook sözcüsü bu artık sabit biz korkunç bir hata oldu,” dedi. squirrel convulsing after , ivermectin use “Bu olduğu için çok üzgünüz.”

Hızlı Yaşa, Sosyal Medya

Sosyal medyada tepkilere bakılırsa çoğu kullanıcı iyi ruhları geçici bir hata aldı, yerine aniden her şey Altıncı his gitmişti varoluşsal korku sürünen duygusu ile vurulduktan. Defterleri FaceBook ayarlarını tekrar nalları dikmiş sonra profilinizi yöneten “eski bir kişi” belirtebilirsiniz. Alternatif olarak yaşayanların Diyarında bir kez yerine sayfanızı silmek için FaceBook söyleyebilirsin.Şimdi hata tüm gün batımı, bebek fotoğrafları ve tartışmalı politik görüşlerin resim gönderme işine geri dönebilir miyiz tamir edildi.
Yapacak bir şey mi arıyorsunuz? Apos;bunun için yeni bir FaceBook uygulamasını deyenebilirsiniz.

Yeni Lite Sürümü Ve Messenger

FaceBook yeni uygulaması olan Messenger uygulamasını piyasaya sundu. Messenger daha küçük boyutlu ve daha iyi sohbetler için oluşturuldu. Aynı zamanda Messenger ve FaceBook için yeni iki sürüm Google Play ve App Store’a sunuldu. ivermectin long term safety studies Bunlar Lite adını alarak daha küçük boyutlandırılmış oldu.

Yani FaceBook Lite artık sohbetleri daha kolay ve daha az özellikli görüntüleyebileceğiniz bir uygulama oldu. Messenger Lite ise tamamile sadece sohbet için oluşturuldu. Eski Messenger çarpıcı mavisi ile profilleri görüntüleme, paylaşım yapma, ana sayfanı görme gibi özelliklere sahipti. Ancak Messenger Lite bu özellikleri geri getirmiyor. Yani sadece beyaz ekran üzerinde konuştuğunuz kişilere mesaj yazabilir, sesli sohbet edebilir ve görüntülü çağrı yaparak görüntülü konuşabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş

Peki Siz Bu Konuda Ne Düşünüyorsunuz?