Eylül Ayında iPhone 9 Mu iPhone 11 Mi Piyasaya Sunulacak?

Eylül Ayında iPhone 9 Mu iPhone 11 Mi Piyasaya Sunulacak?

iPhone 9 Plus muhtemelen mevcut değil ve muhtemelen asla olmayacak. Tabi ki, bu tür bir derinlikli bir ancak Eylül 2018’in gelmesi çok daha muhtemel olan şey iPhone 11 Plus’tır . Apple’ın bunu nasıl seçtiğine bağlı olarak, iPhone XI Plus ya da hatta X2 Plus.

Kısacası: iPhone 11 Plus, iPhone 9 Plus değil. Şu anda 2018’de üç yeni iPhone’a bu noktada dolaşan söylentilerin ve sızıntıların sayısından dolayı, iPhone’un (iPhone 11) ardılının süper bir versiyonunun yanı sıra bir ‘daha ucuz’ iPhone 9 ile birlikte geldiğini düşünüyoruz.

Bu, bu sene söylediği üç yeni iPhone’dan sadece biri: iPhone 11 | iPhone 9

Çıkış Tarihi

Apple iPhone lansman programını saat gibi çalıştırıyor. Bu da iPhone 11 Plus lansmanında Eylül ayının ikinci haftasına bakacağımız anlamına geliyor.

Apple’ın geçmişte neler yaptığına bakacak olursak, iPhone 11 Plus sürümünün piyasaya sürülmesinden bir hafta sonra veya iki hafta sonra olmasını bekliyoruz. Neredeyse Eylül sonundan önce.

Apple’ın 2018’in ikinci çeyreğinde iPhone 11’in deneme üretimine başlayabileceğine dair söylentiler görüyoruz. Bu yüzden telefonları bu programa ulaştırmak için koyacağız.

Fiyat

Ancak Apple, bazı bileşenlerin maliyetini %10 oranında azalttığını ve raporları yeni telefonlarıyla daha fazla maliyet düşürmek için bir kulaklık adaptörünü paketlemeyi bırakabilir. Öne sürerek raporları bir dereceye kadar bir ölçüde tutmak istiyor olabilir.

Tasarım

Daha büyük olmanın yanı sıra, çeşitli sızıntılar iPhone 11 Plus tasarımının iPhone X’den alması gereken ipuçlarından pek farklı olmayacağını ve Apple’ın stilistik tweaks yerine dahili güncellemelere daha fazla odaklanacağını ileri sürüyor.

Başka bir şematik (aşağı) iddia edilen yüksekliği ve 157.2 x 77.1mm genişliği ile söylentiler iPhone 11 Plus boyutlarını gösterir.

Bu iPhone 11 Plus (158.4 x 78.1mm), 11 Plus daha büyük bir ekran (6,5-inç) sahip olacak.

Bu kabaca bir önceki rivayete ek olarak, iPhone X Plus’ın ekstra bir ekrana rağmen bir iPhone 8 Plus boyutunda gövdeye sahip olabilir. Ancak kamerada yapılan değişikliklerin telefonun 0,2 mm daha kalın olması anlamına gelebileceği anlamına geliyor. 158,4 x 78,1 x 7,7 mm.

Üç yeni iPhone için ön camı göstermeyi talep eden bir tweet, ekranın etrafındaki ince çerçeveler ve üstte artık ayırt edici çentik ile el cihazlarının boyutunun nasıl farklı olabileceğini görmenizi sağlar.

IPhone 11 Plus üçüncüsünün en büyüğü olacakken, söylentilerle iPhone 11 arasındaki farklar iPhone 8 ve 8 Plus’lar kadar büyük değil.

Sosyal Medyada Paylaş

Peki Siz Bu Konuda Ne Düşünüyorsunuz?