Eşantiyon: Bedava WinX DVD Ripper Platinum indir

Eşantiyon: Bedava WinX DVD Ripper Platinum indir

Ripper

Kendiniz veya bir başkası için hediyeler satın ister tatil sezonu cüzdan üzerinde büyük bir yük koyabilirsiniz. Ancak, Digiarty Yazılım WinX DVD Ripper Platinum büyük bir hediye ile mali yükü biraz hafifletmek için kendi bit yapıyor.

Bu zaman sınırlı yazılım bonanza katılan, tam sürüm yaptığı her şeyi sunan bu over-the-top müthiş bir program ücretsiz bir kopyasını alabilirsiniz, Yükseltme-to-Yeni-Version ayrıcalık kaydedin. Bu promosyon bir parçası olarak, Digiarty da liste fiyatından% 80’e varan için Ömür Boyu Ücretsiz yükseltme tam sürümünü sunuyor.

 

Neden WinX DVD Ripper Platinum gerekiyor?

Farz edelim ki, bazılarınız Handbrake veya DVD gibi ücretsiz bir DVD kopyalama uygulaması bazı ekstra ücretleri önlemek için Shrink temin etmek tercih edebilirsiniz. Bununla birlikte, artık herkes her zamankinden daha kendi paranın karşılığını daha iyi istediği, ücretsiz bir retailed ürün almak için bir şans daha cazip olamaz.

Ayrıca, bu yazılım ücretsiz bir mum can not hold özelliklere sahiptir için, her şeye gücü yeten şifre çözme yeteneği, yıldırım hızlı müthiş hızı ve kullanıcı dostu bir operasyon gibi. Bir bakıma, bu WinX DVD Ripper Platinum MP4, AVI veya başka bir video formatı DVD rip istiyorsanız Bu sizin ilk tercihi, Windows 10 için en iyi DVD ripping ve yedekleme yazılımı toplama birçok listeleri üstünde kendine yer buldu neden özetler.

orijinal DVD görsel-işitsel cazibe doğru bir göz açıp kapayıncaya kadar yırtık biri aktarılır emin olmak için, WinX DVD Ripper Platinum; örneğin Süper Encode Engine, Hyper-Threading teknoloji olarak, üst uç teknolojileri bir kuş sürüsü ile donatılmış, “yadif Çift Çerçeveler” De-titreşim Motor ve Yüksek Kalite Motor. Söylemek yeterli, WinX hız ve kalite açısından bir rakip olduğunu.

Sizin Yüzey Pro 4 DVD ripping geldiğinde ellerin bağlı ise, iPhone 7/7 Artı veya Samsung Galaxy S7, bu DVD Ripper kolay bir çıkış yoludur. 350 artı yerleşik profilleri ile, Apple (iPhone, iPad, iPod, Apple TV, iTunes), Android (Nexus, Samsung, HTC, Kindle Fire) ve Microsoft (Windows Phone, Yüzey, Xbox) aygıtları DVD’ler müthiş değil – Chromecast’in, Sony ve Nokia cihazlar söz – bir bebek şeker almak kadar kolaydır.

Ne Zaman Çıktı? Hangi Türleri Dönüştürüyor?

Çıkış cephesinde, WinX DVD Ripper Platinum ayrı cihazlar için 350 artı ısmarlama profillerden video formatlarını bir sal ile bombalayan. AVI, MP4, H.264, MPEG, WMV, MOV, FLV ve M2TS sadece kısalık uğruna en çok kullanılan dosya türleri birkaç isim vardır. dosya uzantıları için seçimler büyük bir sayı ile, YouTube, düzenleme yüklemek gibi, çıkış video ile daha fazlasını yapabilirsiniz ve başkaları ile paylaşmak.

Windows 10 İçin Geçerlimi?

Windows’ta 10 DVD ripping yanı sıra, WinX DVD Ripper Platinum sadece 4 eşsiz bir DVD yedekleme modu sunar: geri, ISO görüntü dosyası için bir DVD klonlamak bir klasöre DVD kopyalama, bir multi-track MPEG2 dosya tamamen bir DVD başlığı çoğaltmak ve bir DVD ana içeriğe kadar. Bunun üzerine, video elemanlarını değiştirerek videoyu kişiselleştirebilirsiniz veya kırpma, altyazı ve daha birleştirilmesi, kırpma yoluyla video düzenleme.

Her şeyi kabul, WinX DVD Ripper Platinum kesinlikle herhangi bir DVD uzatma aracının için kendi bir patlama olduğu. Şimdi size bir kol ve bir bacak maliyet olmadan bu DVD programı alabilirsiniz göz önüne alındığında – ücretsiz, aslında – kendinize, Windows 10 için en iyi DVD dönüştürücüler biri inkar için hiçbir sebep yok.

eşantiyon bitmeden ücretsiz bir kopyasını indirin>

Sosyal Medyada Paylaş

Peki Siz Bu Konuda Ne Düşünüyorsunuz?