En Logitech fare: oyun ve genel kullanım için en iyi 5 fareler

Logitech şirket sadece ilgili herhangi bir faaliyet için kapalı olan arka 1982. Bugün ilk bilgisayar fare, P4 Fare, outed sahip etrafında eski fare yapımcıları biridir. İsviçreli şirket sunabileceği en iyi işaretçi-itme çevre bazılarını keşfetmek için okumaya devam edin. En fazla üç cihaz ve spor ile bağlayabilirsiniz parlak yüzeylerde kullanılabilen fare yapar Logitech’in Darkfield teknoloji tarafından yardım mükemmel düşük gecikmeli izleme. Bunu Depresyonda bir kez MX Master gibi, kaydırma tekerleği parmak yaşamadan uzun sayfaları aşağı kaydırmak için izin serbestçe dönmeye edebilirsiniz ache.Logitech 2’nin Anywhere olmayan şarj edilebilir pil, tek bir şarjla 60 gün sürecek söylüyor biz kontrol edebilirsiniz şey değil ama biz görmedik ki o zamanın yarısında hayalet vazgeçmek. Bu, pratik, taşınabilir ve orada en iyi farelerin bir oldukça fazla.

Kaç DPI?

Kablosuz oyun fareleri kötü bir ünü var, ama Logitech G900 Kaos Spektrum tamamen fikrini değiştirir. فلم سباق السيارات DPI 200 ve 12.000 ve hiçbir algılanabilir gecikme arasındaki ölçekleme ile bu oyun faresi Fırtına düzeyi Heroes turnuva Hearthstone sonraki oyunu her şey için hazır. الدومينو على الانترنت çok yönlü tasarımı sadece beceriklilik bağlı siyah ayırıcı için takas olabilir bu gün ve daha iyisi, Logitech uygulamıştır manyetik düğmeleri nadir olduğunu. Bu kendi kategorisinde tüm diğerlerini değiştirme potansiyeline sahiptir boyunca bazen çevresel geliyor. Logitech’in M330 Silent Ayrıca, bu bir örnektir, özellikler ve sol zorlukla sqeak sağ düğmeleri – ahem – basıldığında, tıklayın. Sessiz, gösterişsiz ve merakla tatmin edici – ilk kez kullanmadan ilk kez bir fansız dizüstü çizme gibi. Basitçe ancak, piyasadaki en özellikli fare değil, ama onun sessiz ve kompakt yapısı, rahat tasarımı ve uzun bacaklı pil ömrü harika bir seçim yapmak, M330 great.

En İyi Fare

Normal fare ötesinde yüzeylerin çok çeşitli kullanmanızı sağlar Logitech’in Delta Zero teknoloji, sağlar uzun web sayfalarını ve formları gezinirken boğum zorlanma önlemeye yardımcı olur. Özgürce kaydırma tekerleği spin. Sol taraftaki dört kaydırma tekerleği ve RGB arka ışık kullanarak karanlıkta 16,8 milyon renk yanar bir logo altında üç vitesli DPI kayması de dahil olmak üzere 11 özelleştirilebilir düğmeleri ekleyin ve bir çekici, teknoloji dolması var oyun faresi. بلبل لعبة Logitech G303 halefi, G403 çan ve ıslık bir bolluk üzerinde konfor ve pratiklik ön planda.

G403 Oyuncu Faresi

Eğer tasarım departmanı oyunculara hitap kendini overstretch olmayan bir fare arayan konum ve onun low-key görünüyor takdir edersiniz. Hayranlarıyla G403 Prodigy onun duyarlı 1ms tepki süresi oyuncuların sayesinde iyi bir uyum sağlıyor. Ve onun çabuk sol ve sağ-düğmeleri fark olabilir hangi bastırmak için hızlı öldürme veya öldürülme arasında. Logitech oa hafif 107g ağırlık vermek için çıkarılabilir G403, bir 10g ağırlık birlikte vardır. Gerçek kontrol düşkünleri için, farenin altı programlanabilir düğme tüm Logitech’in yazılımını kullanarak farklı eylemler atanabilir.

Sosyal Medyada Paylaş

Peki Siz Bu Konuda Ne Düşünüyorsunuz?