En iyi e-posta 7 pazarlama hizmetleri

En iyi e-posta 7 pazarlama hizmetleri

E-postayla pazarlama, ziyaretçilerinizle bağlantı kurmanın, ilgi çekici bir ilişki kurmanın ve bunları müşterilere dönüştürmenin en iyi yoludur.

İhtiyacınız olan tüm özelliklere sahip en iyi e-posta pazarlama hizmetini seçmek, işinizin başarısı için çok önemlidir. Her e-posta pazarlama hizmetinin kendine özgü bir dizi özelliği vardır, ancak bunalmış hissetmenin bir nedeni yoktur.

Bu makalede, işletmeniz için en iyi e-posta pazarlama hizmetini seçmenize yardımcı olacak en iyi e-posta pazarlama hizmetlerini karşılaştırıyoruz.

E-posta Pazarlama İhtiyacınız Var mı?

Trafiğe sahip bir web siteniz varsa, e-posta pazarlaması yapmanız gerekir. E-posta pazarlaması, web sitenizi terk ettikten sonra bile ziyaretçilerinizle iletişim kurma olanağını sağlar.

E-posta pazarlamasının birkaç yararı şunlardır:

Tekrar Ziyaretleri Artırma: Web sitenizin ziyaretçilerinin% 70’inden fazlası web sitenizi terk etmeyecek. Bir e-posta listesi oluştururken, e-posta adreslerini toplayıp değerli içerikler göndererek ziyaretçilerinizle bağlantı kurabilirsiniz.

Sadık Bir Takip Oluşturun: Ziyaretçilerin, ilk ziyaretçilere kıyasla müşterilere dönüşme olasılığı daha yüksektir. Aslında, çalışmalar, potansiyel müşterilerinizin sizinle birlikte iş yapmayı düşünmesi için web sitenize 3-4 ziyaret aldığını göstermektedir.

Satışları Artırın: E-posta dönüşümleri, hem sosyal hem de organik arama trafiğinden daha iyi performans gösterir. Bu yüzden satış yapmak istiyorsanız, e-posta pazarlamaya başlamanız gerekir.

 

En İyi Email Pazarlama Hizmeti Nasıl Seçilir?

İhtiyaçlarınıza uygun doğru e-posta pazarlama hizmetini seçmek işiniz için önemlidir. Sadece bir e-posta pazarlama şirketi popüler olduğu için her zaman ihtiyaçlarınız için en iyi çözüm olduğu anlamına gelmez.

Bir e-posta pazarlama hizmeti seçerken odaklanmanız gereken birkaç temel nokta şunlardır:

Kullanım kolaylığı: Seçtiğiniz e-posta pazarlama hizmetinin kullanımı kolay ve işletmenizle birlikte çalışması önemlidir.

Otomasyon: Hemen hemen tüm servisler, e-posta kampanyalarınızı otomatikleştirmenizi sağlar, ancak her biri bunu farklı şekilde yapar. Farklı araçların kampanyalarınızı nasıl otomatikleştirdiğine bakın ve ihtiyaçlarınızı çözmeye yardımcı olup olmadığını öğrenin.

Uyumlu Sektör: Bazı hizmetler sadece belirli sektörlere hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Örneğin, ConvertKit özellikle yayıncılar tarafından tasarlandı. Bu, sizi tanımıyorsa, endüstri gereksinimlerinizi daha iyi karşılayacak bir hizmete kaydolmanız gerekir.

Fiyatlandırma: Açıkçası, seçtiğiniz araç bütçenize uygun olmalıdır.

Constant Contact

Constant Contact, küçük işletmeler için en popüler e-posta pazarlama hizmetidir. Bir başlangıç ​​başlatmak yardımcı tonlarca özelleştirilebilir e-posta şablonları ile birlikte geliyor.

Başlarken, sektörünüzü ve önceki deneyiminizi e-posta pazarlamasıyla seçmeniz istenir. Seçimlerinize dayanarak, e-posta pazarlamacılığını yükseltmenize yardımcı olacak özelleştirilmiş içerik ve tanıtım fikirleri alırsınız.

Constant Contact canlı sohbet, e-postalar ve tartışma forumları ile eşsiz destek sunuyor. Ayrıca geniş bir kaynak kütüphanesi var.

Çoğu e-posta pazarlama hizmeti, hizmeti test etmek için 14 veya 30 günlük ücretsiz deneme sunarken, Constant Contact, araçlarına 60 gün boyunca tam erişim sağlar. Deneme sonrasında abonelik 500 aboneye kadar ayda 20 $ ‘dan başlıyor.

Sabit Kişi e-posta pazarlamasıyla yeni başlayan akıllı işletmeler için en iyisidir.

Drip

Ziyaretçilerinizi, akıllı pazarlama otomasyonuyla abonelere ve müşterilere dönüştürmek isteyen bir e-ticaret satıcısıysanız, Drip sizin için mükemmel bir çözümdür. Drip, sadece tipik bir e-posta pazarlama hizmetinden daha fazlasıdır. Müşterilerinizle daha derin konuşmalar yapmanıza ve satın alma niyetlerini ve davranışlarını anlayarak doğru zamanda e-posta göndermenize olanak tanır.

İletilerinizi, alışveriş sepetinden vazgeçme, ilk kez kullananlar, web sitesi ziyaretçileri döndürme, sitenizdeki bir bağlantıyı tıklayan kişiler vb. Davranışlara göre özelleştirebilirsiniz. Geniş entegrasyon dizileri, müşteri iş akışınıza bağlı olarak metin mesajları, Facebook reklamları ve daha birçok şey göndermenizi sağlar.

Drip’i 100 aboneye kadar ücretsiz kullanabilirsiniz. Bundan sonra, aylık 2500 ABD doları için aylık 49 ABD Doları ödemek zorunda kalacaksınız. Denemeler sırasında e-posta desteği ve ücretli bir abonelik satın aldıktan sonra canlı sohbet desteği sunarlar.

Drip eTicaret siteleri ve akıllı internet pazarlamacıları için en iyisidir.

ConvertKit

ConvertKit blogcular ve yayıncılar için en iyi e-posta pazarlama aracıdır. Özellikle blog yazarları, podcast’lar ve YouTubers gibi çevrimiçi içerik oluşturucular için oluşturuldu.

ConvertKit ile, çekici formlar oluşturabilir ve bireysel abonelere özel uyarlanmış e-postalar gönderebilirsiniz. ConvertKit ayrıca e-posta otomasyonunun yayıncılar için anlaşılmasını kolaylaştırır. Örneğin, güçlü otomasyonlu e-posta oluşturmak için görsel otomasyon oluşturucusunu kullanabilirsiniz.

ConvertKit ayrıca e-posta otomasyonunun yayıncılar için anlaşılmasını kolaylaştırır. Örneğin, görsel otomasyon oluşturucularını kullanarak, bir ziyaretçiye değer yolculuğuna rehberlik etmenize yardımcı olan güçlü otomatik e-posta dönüşüm hunileri oluşturabilirsiniz.

ConvertKit, 14 günlük ücretsiz bir deneme için kaydolmanıza izin verir, böylece hizmeti herhangi bir taahhüt vermeden test edebilirsiniz. Fiyatlandırma 1000 aboneye kadar ayda 29 dolar ile başlar.

AWeber

AWeber, küçük işletmeler için en popüler kurşun üretim hizmetlerinden biridir. E-posta listenizi büyütmek için ihtiyaç duyduğunuz tüm gerekli araçlarla birlikte gelir. Sürükle ve bırak oluşturucuyla e-posta haber bültenleri tasarlayabilir, e-posta sıralarını otomatikleştirebilir ve herhangi bir cihazda harika görünen mobil duyarlı kayıt formları oluşturabilirsiniz.

Hepsinden iyisi, AWeber’i WordPress web siteniz, açılış sayfası oluşturucunuz veya tercih formülü oluşturucu ile kolayca bütünleştirebilirsiniz. AWeber ile çalışmaya başlamak kolaydır. Sadece AWeber’in web sitesine gidin ve 30 günlük ücretsiz deneme için kaydolun. Kaydolduktan sonra, e-posta listenizi büyütmenize yardımcı olacak tüm premium araçlarına erişebileceksiniz.

Destek seçenekleri arasında canlı sohbet, telefon ve bilet tabanlı e-postalar bulunur. Fiyatlandırma 500 aboneye kadar ayda 19 $ ‘dan başlar. AWeber, genel olarak tüm pazarlamacılar için, özellikle de e-posta pazarlamaya yeni başlamış olanlar için en iyisidir.

MailChimp

MailChimp sadece bir e-posta pazarlama servis sağlayıcısından daha fazlasıdır. E-posta pazarlamasının yanı sıra, ziyaretçilerinizi abonelere ve müşterilere dönüştürmenize izin veren tüm önemli özelliklerle birlikte gelir.

MailChimp’in özellikleri, blogger, yerel işletme veya grafik dışı büyümeye sahip bir şirket olsun, her boyuttaki pazarlamacılar için güçlü ve uygun maliyetlidir. Örneğin, ziyaretçilerinizi abonelere dönüştürmek ve müşterilere ödeme yapmak için güzel açılış sayfaları oluşturabilirsiniz. MailChimp’i WordPress web sitenize veya e-Ticaret mağazanıza bağlamak bir esinti. Ayrıca, halihazırda kullandığınız uygulamalarla yüzlerce entegrasyon da bulabilirsiniz.

Yeni başlıyorsanız, ayda 2,000 aboneye ve 12.000 e-postaya ulaşmanıza izin veren ücretsiz planlarına kaydolabilirsiniz. Büyüdükçe, ayda 10 ABD dolarına kadar daha fazla özellik için ödeme yapabilirsiniz. MailChimp yeni başlayanlar ve uygun fiyatlı bir all-in-one pazarlama paketi isteyen diğer kullanıcılar için en iyisidir.

GetResponse

GetResponse, e-posta listenizi güzel e-postalar ve yüksek dönüşümlü kayıt formları ile büyütmenizi sağlayan bir e-posta pazarlama yazılımıdır. Modern ve güzel kullanıcı arayüzü ile, e-posta bülten kampanyalarınızı hayata geçirmek ve çalıştırmak çok kolay.

E-posta pazarlamasının yanı sıra GetResponse, işinizi büyütmenize yardımcı olan birçok çevrimiçi pazarlama özelliğiyle birlikte gelir. Örneğin, sitenizde web seminerleri oluşturabilir ve barındırabilir, ziyaretçileri müşterilere dönüştürmek için güzel açılış sayfaları oluşturabilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz. Destek telefon, canlı sohbet ve e-posta ile sağlanır.

GetResponse ayrıca, e-posta pazarlamacılığının farklı yönlerinde size yol gösteren kurslar, beyaz fotoğraflar ve videolar gibi birçok yararlı pazarlama kaynağı yayınlar. Güzel ve hızlı bir kullanıcı arayüzü ile gelen bir e-posta pazarlama yazılımı arıyorsanız, GetResponse sizin için doğru çözüm olabilir. Bir denemek istiyorsanız, 30 günlük ücretsiz deneme için kayıt olabilirsiniz. Fiyatlandırma ayda 15 $ ile başlar.

GetResponse, yeni başlayanlar ve e-posta pazarlamasıyla entegre bir web semineri pazarlama çözümü isteyen diğer pazarlamacılar için en iyisidir.

ActiveCampaign

ActiveCampaign, e-posta pazarlamasını CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi) ve satışlarla birleştirir, böylece bireysel kullanıcıların davranışlarına uyarlanmış kişiselleştirilmiş e-postalar gönderebilirsiniz. ActiveCampaign ile, sürükle ve bırak oluşturucularını kullanarak kolayca göz alıcı e-postalar oluşturabilirsiniz. Ayrıca, SMS mesajlarını göndererek, abonelerinize hareket halindeyken bile ulaşmanızı sağlar.

Yerinde etkinlik izleme yeteneği, ActiveCampaign’i diğer hizmetlerden benzersiz kılar. Örneğin, özel etkinlik aramalarını mobil uygulamalardan, faturalandırma uygulamalarından ve daha fazlasından izleyebilirsiniz. Tüm müşteri verileriniz, müşterilerinizin tam bir resmini veren bir satış CRM’sinde düzenlenecektir. Son derece etkili pazarlama kampanyaları ve takipleri oluşturmak için bu verileri kullanabilirsiniz.

WordPress entegrasyonunu kolaylaştırır ve diğer e-posta pazarlama hizmetlerinden ActiveCampaign’a ücretsiz uzman göç hizmeti de sunarlar. ActiveCampaign, hizmeti test etmek için 14 günlük ücretsiz deneme sunuyor.

Sosyal Medyada Paylaş

Peki Siz Bu Konuda Ne Düşünüyorsunuz?