En İyi 3 Proje Yönetimi Programı

En İyi 3 Proje Yönetimi Programı

Büyük proje yönetimi yazılımlarının günümüzde her yerde bulunduğunu görebiliriz. Çünkü, işçilerinizin ne kadar çalıştığını, ne kadar maaş elde ettiğini ve iş planlamada doğru tahmin ve fatura sürecini anlamanız gerçekten zor. Bunun için 1 ay durmadan çalışmanız ve aktif olmanız gerekiyor. Bu zorluklarla karşı karşıya kalmamak için bir proje yönetimi programı kullanabilirsiniz.

Proje yönetimi programlarının amacı ek iş ile ekip üyelerini yormadan, her şeyi takip etmenize olanak sağlayan sistemlerdir. Bu yazılımlar bir şirketin işinin daha da kolaylaştırılması için yapılmıştır. Yani şirketler bu şekilde daha verimli çalışıyor. Bu yüzden piyasada Proje Yönetim programlarına ihtiyaç duyuyoruz.

1.Mavenlink

Ajanslar için özel olarak tasarlanmış ve yoğun ilgi alan Mavenlink proje yöneticilerine bir yönetim oluşturmasına yardımcı olur. Zamanlı izleme özellikleri ile özel bir proje yönetim sistemidir. Mavenlink proje yöneticileri için kendi çalışanlarının işleyişini, faturalarını ve projenin ilerlemesine olanak sağar. 

Bu yüzden raporlama, veri çıkışı ve bilgilendirici tablolar ile proje yönetim yazılımlar arasında ilk sıradadır. Zamanlı izleme özelliği ile verimliliği arttırabilir ve zaman israfını en aza indirebilirsiniz. Böylece ekip verimliliğini ve etkinliğini izlemek mümkün. Raporlama özelliği ile ileri gitmenizde size sorun oluşturan şeyleri görebilir ve zamanlı çalışmayan çalışanlarınızı tespit edebilirsiniz.

Mavenlink aynı zamanda çalışanlarınızın masraflarını, bütçe takibi ve minimum zaman ve çaba ile elde edebileceğiniz sonuçları size sunuyor. Gerçek zamanlı değişiklikleri takip edebilir ve rekabetinizi yükseltebilirsiniz. unibet fogadóiroda

2.Replicon

E-Ticaret siteleri için, kurumsal sınıf proje yönetimi ve zaman izleme, çalışanlara nezaret gibi özelliklere dolu olan Replicon görünümü ile herkesi şaşırtıyor. Ekip üyelerinizi her yer zamanlarını ve çalışma zamanlarını izleyebilmek için bulut tabanlı bir veri tabanı da bulunuyor.

Replicon projeler için tam zamanlı ödenir, böylece her faturalandırma detaylı bir şekilde görünür. Bu da o demek oluyor ki hiçbir zaman ve kaynaktan israf olmuyor. Raporlama özelliği sayesinde ekibinizi tam zamanlı çalıştırabilir ve kapsamlı raporlarla maliyetinizi ve masraflarınızı görebilirsiniz.

Aynı zamanda çok düzeyli hiyerarşiler oluşturmak, bütçeleri düzenlemek, zaman sınırlamaları belirlemek gibi özelliklerle donatılmış. Bu da projenizi geliştirmek için en iyi adımlardan birisi olabilir.

3.Wrike

Wrike kapsamlı işbirliği desteği ve gerçek zamanlı izleme özelliği ile proje yönetimi özelliklerini birleştiren en büyük platformdur. Amazon gibi dünya çapında en büyük firmalar tarafından kullanılmaktadır. Wrike her ürün ve çalışan hakkında bilgi edinmenize olanak sağlayan araçlar sunuyor. 1xbet bukmeker Özel gösterge tabloları, iş yükü sistemleri, interaktif proje zaman çizelgeleri, gerçek zamanlı takip ve belge paylaşımı özelliği ile donatılmıştır.

Wrike çalışanlarınıza görev ataya bilmenize de olanak sağlıyor. 887 tippmix Bu şekilde çalışanlarınıza mail, sms atmadan görevlerini yapmasına olanak sağlıyor. Zamanlı izleme özelliği ile çalışanlarınızı proje veya bireysel görevlerini nasıl yaptığını görebilirsiniz. Wrike aynı zamanda iOS ve Android platformunda da uygulaması var.

 

Sosyal Medyada Paylaş

Bunları Okudunuz mu?

Peki Siz Bu Konuda Ne Düşünüyorsunuz?